Test ładowarki do telefonu Tronsmart U5PTA

Tronsmart U5PTA tu super-szybki sposób na naładowanie urządzeń przenośnych. Jest to możliwe dzięki technologii Quick Charge 3.0, która doskonale posłuży zwłaszcza LG G5 i następcom.

W skrócie:

Idealny do zabrania w podróż dzięki kompaktowym wymiarom

Zalety:

  • Kompaktowe wymiary
  • Elegancki design

Wady:

  • Jeden port obługujący Quick Charge 3.0

Quick Charge 3.0 to najnowsza wersja rozwiązania do szybkiego ładowania, a jak podaje to producent - i potwierdza wiele testów - pozwala na pełne naładowanie urządzenia czterokrotnie szybciej niż w przypadku zwykłej ładowarki. Jest kompatybilna z wersjami 1.0 i 2.0, dzięki czemu można korzystać z ładowarki przy starszych smartfonach i tabletach, obsługujących wcześniejsze wersje tego rozwiązania. Jest tylko jedno "ale" - model ten wyposażono w pięć portów, lecz tylko jeden obsługuje QC 3.0, cztery mają moc 12 W. Moc maksymalna to 52 W moc ta rozdzielana jest pomiędzy urządzenia wg potrzeb (określanych za pomocą ViltIQ).

Tronsmart U5PTA ma kompaktowe wymiary, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca na biurku. Konkretnie jest to 165 x 156 x 56 mm, co sprawia, że idealnie nadaje się do zabrania w podróż. Czarna "cegiełka" z matowymi wykończeniami wykończona logiem na górnej części jest bardzo estetycznym widokiem. Port obsługujący Tronsmart Quick Charge 3 ma błękitny kolor, pozostałe są czarne.

Zobacz również:

  • Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?
Test ładowarki do telefonu Tronsmart U5PTA

Tronsmart U5PTA


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: