Jisiwei S+

Problemem większości robotów sprzątających jest to, że często ich cena wykracza poza możliwości przeciętnego portfela. Odkurzacz Jisiwei S+ to atrakcyjny cenowo model odkurzacza automatycznego produkowanego w Chinach, który jest dostępny w sklepie Amazon za jedyne 279,99 GBP. Szczotka obrotowa o pełnej szerokości, dwie przednie szczotki wirujące i dołączone w zestawie nakładki polerujące sprawiają, że Jisiwei S+ to kompromis między odkurzaczami Miele Scout RX1 i Hoover Robo.com3, który jednak oferuje pewne dodatkowe funkcje.

W skrócie:

Atrakcyjny cenowo dla przeciętnego Kowalskiego odkurzacz automatczny

Zalety:

  • Cena
  • Nakładka polerująca
  • Sterowanie przez aplikacje

Wady:

  • Nie radzi sobie z rogami pomieszczeń
  • Nie ma możliwości zablokowania dostępu do wybranych miejsc w domu
  • Mały pojemnik na kurz
Ranking: Ranking odkurzaczy automatycznych - porównanie 10 najlepszych robotów sprzątających w Polsce. Jaki odkurzacz automatyczny kupić?

Podobnie jak odkurzacz Dyson, model Jisiwei S+ jest wyposażony w kamerę, która służy przede wszystkim do pokonywania przeszkód. W połączeniu z czujnikami ruchu zmienia się w urządzenie do monitoringu bezpieczeństwa w domu. Po podłączeniu urządzenia do sieci Wi-Fi można zdalnie sterować odkurzaczem za pośrednictwem aplikacji mobilnej (lub dołączonego w zestawie pilota zdalnego sterowania), a także wykorzystać go do monitorowania bezpieczeństwa i robienia zdjęć.

Testy pokazują, że o ile odkurzacz Jisiwei S+ generalnie wykonuje porządną robotę, to jednak nie do końca radzi sobie z odkurzaniem rogów pomieszczeń, których stara się raczej unikać. Ponadto nie ma możliwości zablokowania dostępu do wybranych miejsc w domu, a pojemnik na kurz jest mały. Czas pracy baterii wynosi około 120 minut, po których upływie urządzenie automatycznie wraca do stacji ładowania.

Zobacz również:

  • Jaki robot sprzątający do 1500 zł? Wybraliśmy atrakcyjne modele, którymi warto się zainteresować
  • Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?
Jisiwei S+

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: