Neato Botvac Connected

Robot sprzątający Neato Botvac Connected ma kwadratowy kształt z jednej strony, dzięki czemu łatwo dociera do rogów pomieszczeń. Na przedzie urządzenia nie ma żadnych szczotek wirujących. Odkurzacz jest wyposażony w szczotkę obrotową z twardego włosia, duży pojemnik na kurz o pojemności 700 ml i duże koła, dzięki którym urządzenie dociera wszędzie tam, gdzie jest to konieczne.

W skrócie:

Bardzo dobry automatyczny odkurzacz korzystający z laserowej technologii mapowania ścieżek odkurzania

Zalety:

  • Duże koła
  • Duży zbiornik na kurz
  • Łącze Wi-Fi

Wady:

  • Nie radzi sobie z grubymi dywanami
  • Przez dużą szczotkę zostawia małe luki
Ranking: Ranking odkurzaczy automatycznych - porównanie 10 najlepszych robotów sprzątających w Polsce. Jaki odkurzacz automatyczny kupić?

Laserowa technologia do mapowania ścieżek odkurzania i nawigacji (Laser Smart Mapping and Navigation) umożliwia zaplanowanie całego procesu sprzątania. Jeśli w połowie odkurzania wyczerpie się bateria (która powinna jednak trzymać przez około 120 minut), po naładowaniu odkurzacz wróci do miejsca, w którym wcześniej zakończył sprzątanie.

Neato Botvac Connected ma łącze Wi-Fi, dzięki czemu można sparować to urządzenie z aplikacją mobilną, by otrzymywać powiadomienia oraz planować odkurzanie i ręcznie sterować procesem sprzątania. Korzystanie z tej możliwości wymaga jednak podłączenia do tej samej sieci Wi-Fi, co wyklucza możliwość zdalnego sterowania odkurzaniem. Markery do wyznaczania granic obszaru odkurzania umożliwiają blokowanie dostępu odkurzacza Neato do wybranych pomieszczeń w domu.

Zobacz również:

  • Jaki robot sprzątający do 1500 zł? Wybraliśmy atrakcyjne modele, którymi warto się zainteresować
  • Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?
Neato Botvac Connected


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: