iLife X5

Posiada wymienialne pojemniki na kurz i wodę o pojemności 300 ml każdy, a nakładka mopowa jest montowana od spodu. Jeżeli nakładka jest wystarczająco mokra, urządzenie sprawnie radzi sobie z myciem podłogi, chociaż oczywiście nigdy w pełni nie zastąpi prawdziwego mopa.

W skrócie:

W odróżnieniu od innych robotów sprzątających iLife może służyć jako odkurzacz lub mop

Zalety:

  • Cena
  • Duża moc ssania

Wady:

  • Brak obrotowej szczotki z twardego włosia
  • Nie radzi sobie z dywanami
Ranking: Ranking odkurzaczy automatycznych - porównanie 10 najlepszych robotów sprzątających w Polsce. Jaki odkurzacz automatyczny kupić?

Jedną z przyczyn niskiej ceny robota iLife jest jego podstawowe wyposażenie w porównaniu do pozostałych automatycznych odkurzaczy. Nie posiada obrotowej szczotki z twardego włosia, lecz dwie szczotki wirujące na przedzie i potężną moc ssania. Nie sprawdzi się w czyszczeniu dywanów, chociaż może z łatwością się po nich poruszać. Dużo lepiej radzi sobie z czyszczeniem podłóg drewnianych i laminowanych. Nie boi się odkurzania rogów pomieszczeń.

W odkurzaczu iLife X5 zachwyca jego prostota i łatwa obsługa, która odbywa się wyłącznie przy użyciu czterech przycisków umieszczonych na górze urządzenia i dołączonego w zestawie pilota zdalnego sterowania.

Zobacz również:

  • Jaki robot sprzątający do 1500 zł? Wybraliśmy atrakcyjne modele, którymi warto się zainteresować
  • Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?
iLife X5


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: