Test słuchawek do biegania Jabra Sport Pulse Wireless

W skrócie:

Rozbudowany system wychodzący poza zwykłe słuchawki posiadający trenera wirtualnego, monitor tętna bardzo dobrze urządzenie godne polecenia

Zalety:

  • Monitor tętna
  • Rozbudowana aplikacja

Wady:

  • Duża izolacja od otoczenia

Wprowadzone na rynek w cenie 199,99 GBP słuchawki douszne Jabra Sport Pulse Wireless są dziś dostępne są za około połowę tej ceny. Oferują coś nieco różniącego się od standardowego doświadczenia użytkownika ze słuchawkami.

Oprócz połączenia Bluetooth, słuchawki wyposażone są we wbudowany monitor tętna eliminujący potrzebę stosowania inteligentnego paska umieszczanego na klatce piersiowej (wymaganego przez inne podobne produkty). Obok własnego wbudowanego trenera wirtualnego i dedykowanej aplikacji na smartfony, słuchawki zapewniają użytkownikom możliwość pobijania coraz to nowszych rekordów.

Wystarczy wybrać opcję treningu przed włączeniem aplikacji, a słuchawki wysyłają informacje zwrotne w czasie rzeczywistym zarówno na temat liczby uderzeń serca na minutę i tętna, a także pozyskiwanie aktualnych informacji o całkowitej przebytej odległości przy użyciu funkcji GPS w telefonie. Wszystkie dane są zbierane i przetwarzane oraz dostępne do obejrzenia w aplikacji po treningu – to proste i ładne rozwiązanie.

Test słuchawek do biegania Jabra Sport Pulse Wireless

Jabra Sport Pulse Wireless