Test telewizora LG OLED65E6 (E6 Series)

Firma LG dopracowywała swoje telewizory OLED przez wiele lat i jeśli model E6 ma być jakimkolwiek wskaźnikiem to widać, że czas ten został spożytkowany. Pod każdym względem oferuje spektakularny płaski ekran.

W skrócie:

Ogółem, model E6 jest w naszej ocenie doskonałym telewizorem, zarówno pod względem konstrukcji, jak i ogólnej wydajności

Zalety:

  • Konstrukcja obudowy
  • Jakość obrazu

Wady:

  • Cena
  • Ekran odbija światło

Konstrukcja tego telewizora jest cudowna – rzeczywiście, może to być najładniejszy telewizor, jaki można dostać obecnie. Oferuje takie funkcje jak ultracienki design w stylu „obrazu a szkle”, który rzeczywiście podkreśla unikalny czynnik formy telewizora OLED. Opracowana przez Harmana Kardona listwa dźwiękowa wzbogaca szczegóły przemysłowe.

Łączność obejmuje cztery wejścia HDMI kompatybilne z HDCP 2.2 i trzy wejścia USB. Obecne jest także optyczne cyfrowe wyjście audio, tradycyjne wejście wideo oraz Ethernet / Wi-Fi.

Zobacz również:

  • Biedronka znów zaskakuje. W ofercie pojawiły się telewizory znanego producenta
  • Uniwersalny monitor LG SMART 32SQ780S to maksymalny komfort pracy i rozrywki

Inteligentny portal webOS od LG, obecnie w trzeciej odsłonie, gwarantuje płynny interfejs użytkownika. Aplikacje, kanały i wejścia są wszystkie dostępne z poziomu paska znajdującego się na dole ekranu, nawigowanego przy pomocy magicznego zdalnego kursora / wskaźnika LG.

Usługi streamingu obejmują Netflix i Amazon, usługi Now TV i Catch-Up TV. Zarówno Netflix, jak i Amazon Video obsługują technologię 4K. Model E6 obsługuje także Dolby Vision HDR, obecnie obserwowany w niektórych produkcjach Netflix.

Jakość obrazu jest wspaniała. To, co od razu rzuca się w oczy to fakt, że wszystkie treści, zarówno w technologii HD i 4K, korzystają z wydajności bogatej czerni telewizora – kanał Sky HD wygląda imponująco!

Jakość audio również jest w najwyższym standardzie. System dźwiękowy Harmon Kardon ma wyraźną separację kanałów stereo i zapewnia dobrze zrównoważone osiągi brzmieniowe.

Test telewizora LG OLED65E6 (E6 Series)

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: