Test telewizora Panasonic TX-58DX802B

Panasonic nie jest marką kojarzoną zwykle z ostentacją, ale telewizor DX802 jest prawdziwym pawim piórem, nie tylko ze względu na fantazyjny projekt sztalugi. Wygląd DX802 nie spodoba się wszystkim, ale fani mody powinni go pokochać.

W skrócie:

Biorąc pod wagę wysoką cenę, doskonałą estetykę i przyzwoitą jakość obrazu, mamy kolejny telewizor do polecenia

Zalety:

  • Audio
  • Kolorystyka i szczegóły

Wady:

  • Cena
  • Oświetlenie krawędzi

Aktywny ekran 3D jest obsługiwany przez dwa stojaki trójkątne z listwą dźwiękową podłączoną do panelu za pomocą autorskiego przewodu. Wykończenie w tym przypadku wydaje się być siatkowe, ale w rzeczywistości jest to wzorzysta tkanina. Opracowana przez Harmon Kardon listwa dźwiękowa o 12 napędach wykonuje fantastyczną robotę, dostarczając wyraźny i czysty dźwięk.

Połączenie obejmują wejścia HDMI w standardzie 4K z obsługą HDCP 2.2, trzema USB, optycznym cyfrowym audio, zastane złącze AV i Ethernet.

Zobacz również:

  • Recenzja: HiSense 55E7KQ PRO - nowa propozycja 4K dla graczy i miłośników dynamicznych akcji
  • Panasonic TX-55LZ1000E - test OLED-a dla graczy i kinomaniaków

Inteligentny portal My Home Screen v2.0 jest obsługiwany przez system operacyjny Firefox. To minimalistyczny interfejs oferujący możliwość indywidualnego dostosowania. Użytkownik może wpiąć skróty do ulubionych kanałów, usług lub wejść bezpośrednio na stronie domowej.

Telewizor wyposażony jest w funkcję Freeview Play, nową i podłączoną do internetu wersję standardu telewizji naziemnej.

Jakość obrazu jest zadowalająca, chociaż prezentacja HDR niezupełnie dorównuje podświetlanym telewizorom 4K HDR z pełną gamą funkcji. Kolorystyka i szczegóły są fantastyczne. Niespójne oświetlenie krawędzi jednak zawodzi i jest zauważalne podczas oglądania filmów bez czarnych pasków na górze i dole ekranu.

Test telewizora Panasonic TX-58DX802B

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: