Test telewizora Panasonic TX-65DX902B

Panasonic skorzystał z pomocy hollywoodzkiego operatora. Vanja Cernjul pomógł firmie w udoskonaleniu jej flagowego telewizora – w zakresie wierności odwzorowania barw i szczegółowości, a rezultaty współpracy są absolutnie magiczne i wprawiające w osłupienie. Obraz ma spójną i kinową jakość. By osiągnąć wysoki kontrast HDR, telewizor korzysta z pełnej gamy oświetlenia tylnego za pomocą 512 diod LED. Ogólnie, sprawdza się to dobrze, ale czasami może tworzyć widoczne promienie wokół podświetlanych obiektów.

W skrócie:

Ogółem, jest to telewizor klasy premium zdolny do niesamowitych wyczynów

Zalety:

  • Piękna konstrukcja
  • Bogate sterowanie( 2 piloty, płytka dotykowa i wskaźnik IR)

Wady:

  • Promienie wokół podświetlanych obiektów
  • Cena

Telewizor jest pięknie skonstruowany. Stopka telewizora posiada wyróżniające grawerowane wykończenie, natomiast sam panel ma teksturowaną ramkę. Na myśl przychodzi słowo: „przystojniak”.

Połączenia obejmują cztery wejścia HDMI, wszystkie w standardzie HDCP 2.2. Dostępne są również trzy porty USB, wideo komponentowe i kompozytowe, a także optyczne wyjście audio i łącze Ethernet / Wi-Fi.

Zobacz również:

  • Biedronka znów zaskakuje. W ofercie pojawiły się telewizory znanego producenta
  • Panasonic TX-55LZ1000E - test OLED-a dla graczy i kinomaniaków

Dostępne są bliźniacze tunery dla Freeview Play i Freesat.

Telewizory ma dwa piloty zdalnego sterowania w zestawie, płytkę dotykową Bluetooth i elegancki wskaźnik IR. Obsługuje Active Shutter 3D.

Platforma Smart jest zbudowana wokół systemu Firefox i jest prosta w użyciu. Usługi obejmują serwisy Netflix i Amazon video (oba w technologii 4K), a także YouTube, Wuaki TV i Chili Cinema. Wszystkie usługi na życzenie są dostarczane. Wydajność audio telewizora jest adekwatna, z potężną głośnością i separacją stereo.

Test telewizora Panasonic TX-65DX902B

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: