Test telewizora Panasonic TX-65DX902B

W skrócie:

Ogółem, jest to telewizor klasy premium zdolny do niesamowitych wyczynów

Zalety:

  • Piękna konstrukcja
  • Bogate sterowanie( 2 piloty, płytka dotykowa i wskaźnik IR)

Wady:

  • Promienie wokół podświetlanych obiektów
  • Cena

Panasonic skorzystał z pomocy hollywoodzkiego operatora. Vanja Cernjul pomógł firmie w udoskonaleniu jej flagowego telewizora – w zakresie wierności odwzorowania barw i szczegółowości, a rezultaty współpracy są absolutnie magiczne i wprawiające w osłupienie. Obraz ma spójną i kinową jakość. By osiągnąć wysoki kontrast HDR, telewizor korzysta z pełnej gamy oświetlenia tylnego za pomocą 512 diod LED. Ogólnie, sprawdza się to dobrze, ale czasami może tworzyć widoczne promienie wokół podświetlanych obiektów.

Telewizor jest pięknie skonstruowany. Stopka telewizora posiada wyróżniające grawerowane wykończenie, natomiast sam panel ma teksturowaną ramkę. Na myśl przychodzi słowo: „przystojniak”.

Połączenia obejmują cztery wejścia HDMI, wszystkie w standardzie HDCP 2.2. Dostępne są również trzy porty USB, wideo komponentowe i kompozytowe, a także optyczne wyjście audio i łącze Ethernet / Wi-Fi.

Zobacz również:

  • Carrefour: telewizory i dekodery zgodne z DVB-T2 - przeglądamy ofertę [27.05.2022]
  • Nowy laptop Panasonica zaprojektowany dla wojska - czy jest lepszy od cywilnych maszyn?

Dostępne są bliźniacze tunery dla Freeview Play i Freesat.

Telewizory ma dwa piloty zdalnego sterowania w zestawie, płytkę dotykową Bluetooth i elegancki wskaźnik IR. Obsługuje Active Shutter 3D.

Platforma Smart jest zbudowana wokół systemu Firefox i jest prosta w użyciu. Usługi obejmują serwisy Netflix i Amazon video (oba w technologii 4K), a także YouTube, Wuaki TV i Chili Cinema. Wszystkie usługi na życzenie są dostarczane. Wydajność audio telewizora jest adekwatna, z potężną głośnością i separacją stereo.

Test telewizora Panasonic TX-65DX902B