Test telewizora Philips 55PUS6401

W skrócie:

Ogółem, model 6401 jest tylko kilka zastrzeżeń od bycia świetnym telewizorem UHD ze średniej półki. W większości przypadków rozdzielczość 2160p, żywe barwy i agresywny zestaw funkcji zadowolą użytkowników, którzy szukają czegoś więcej niż telewizor w trybie 1080p. Mimo pewnych ograniczeń – niefortunnych błędów w jednolitości podświetlenia – w ramach kompensaty użytkownik otrzymuje technologię Ambilight, która przyciąga wielu odbiorców

Zalety:

  • Klasyczne wykończenie
  • Technologia Ambilight

Wady:

  • Tylko 2 wejścia obsługują HDCP 2.2
  • Błędy w jednolitości podświetlenia

Wszystkie telewizory Philipsa wyglądają zdecydowanie jak urządzenia wyższej klasy. Ramka 55-calowego modelu 55PUS6401 może nie jest ultracienka, ale posiada wyjątkowe szare wykończenie z brązu, tak zwany „zaciskowy” podnóżek i zasadniczo dwie śruby na podstawie w kształcie litery A. Urządzenie wygląda klasycznie, ale nie kiczowato.

Należy pamiętać, że tylko dwa wejścia HDMI obsługują standard HDCP 2.2, który jest wymagany przez źródła treści 4K, takie jak odtwarzacze UHD Blu-ray i dekodery. Do wyboru jest tuner Freeview HD lub generyczny tuner satelitarny.

Inteligentna platforma telewizyjna na Androida nie jest już tak surowa jak niegdyś, chociaż nadal jest podatna na uciążliwe aktualizacje oprogramowania i awarie. Strona domowa oferuje funkcje Google Play and Games, jak również aplikacje BBC Player, Vimeo, Netflix (w standardzie 4K), Wuaki.tv, Chili Cinema, DailyMotion, Deezer i popularne gry.

Zobacz również:

  • Biedronka z coraz lepszą ofertą. W sprzedaży jest dostępny telewizor popularnej marki
  • Lidl - urządzenia znanych marek, które kupisz w niższej cenie [28.09.2022]
Test telewizora Philips 55PUS6401