Test telewizora Philips 55PUS6401

Wszystkie telewizory Philipsa wyglądają zdecydowanie jak urządzenia wyższej klasy. Ramka 55-calowego modelu 55PUS6401 może nie jest ultracienka, ale posiada wyjątkowe szare wykończenie z brązu, tak zwany „zaciskowy” podnóżek i zasadniczo dwie śruby na podstawie w kształcie litery A. Urządzenie wygląda klasycznie, ale nie kiczowato.

W skrócie:

Ogółem, model 6401 jest tylko kilka zastrzeżeń od bycia świetnym telewizorem UHD ze średniej półki. W większości przypadków rozdzielczość 2160p, żywe barwy i agresywny zestaw funkcji zadowolą użytkowników, którzy szukają czegoś więcej niż telewizor w trybie 1080p. Mimo pewnych ograniczeń – niefortunnych błędów w jednolitości podświetlenia – w ramach kompensaty użytkownik otrzymuje technologię Ambilight, która przyciąga wielu odbiorców

Zalety:

  • Klasyczne wykończenie
  • Technologia Ambilight

Wady:

  • Tylko 2 wejścia obsługują HDCP 2.2
  • Błędy w jednolitości podświetlenia

Należy pamiętać, że tylko dwa wejścia HDMI obsługują standard HDCP 2.2, który jest wymagany przez źródła treści 4K, takie jak odtwarzacze UHD Blu-ray i dekodery. Do wyboru jest tuner Freeview HD lub generyczny tuner satelitarny.

Inteligentna platforma telewizyjna na Androida nie jest już tak surowa jak niegdyś, chociaż nadal jest podatna na uciążliwe aktualizacje oprogramowania i awarie. Strona domowa oferuje funkcje Google Play and Games, jak również aplikacje BBC Player, Vimeo, Netflix (w standardzie 4K), Wuaki.tv, Chili Cinema, DailyMotion, Deezer i popularne gry.

Zobacz również:

  • Najlepsze telewizory MINI LED 2022 - przegląd topowych modeli
  • Urządzenia tej popularnej marki kupisz teraz nawet 60% taniej! Szkoda nie skorzystać
Test telewizora Philips 55PUS6401