Test zestawu słuchawkowego do gier Logitech G231 Prodigy

W skrócie:

Logitech G231 Prodigy to zestaw słuchawkowy w przystępnej cenie, który oferuje doskonałą jakość dźwięku i jeszcze lepsze możliwości nagrywania.

Zalety:

  • Jakość nagrywania wyróżnia produkt na tle innych w tej cenie

Wady:

  • Przewodowe
  • Cienki kabel

Zestaw posiada częstotliwość, która tworzy strukturę w kształcie litery V, co skutkuje dobrym (niekontrolowanym) basem, cofniętymi średnimi tonami i dobrymi wysokimi. Mamy też sub-bas - ale jest nieco wycofany.

Scena dźwiękowa jest imponująca, co zawdzięczamy głównie 40-milimetrowym głośnikom. Zestaw, podobnie jak G933 posiada głęboki dźwięk, który ma w grach dość duże znaczenie. Jakość nagrywania wyróżnia G231 w tej kategorii cenowej. Jest bardzo dokładna, ale nieco w kształcie V. Dźwięk nie jest przytłumiony, a mikrofon można wsunąć do słuchawek, kiedy z niego nie korzystamy.

Zestaw słuchawkowy jest podłączony za pomocą 3,5-milimetrowego gniazda (byliśmy rozczarowani, że wejście nie jest pozłacane), jednak musimy dodać na plus , że spodobał nam się przycisk do kontrolowania głośności. Poza tym, warto zwrócić jeszcze uwagę, że kabel jest wyjątkowo cienki – można go przypadkowo przeciąć. Słuchawki Logitech są wygodne i posiadają wymienne wkładki, które można myć. Jeśli chodzi o kolorystykę, jest to połączenie czerni z pomarańczem, które nie przypadnie do gustu wszystkim. Opaska jest regulowana, a muszle można obracać, by jak najlepiej je dopasować.

Zobacz również:

  • Lidl: tanie narzędzia warsztatowe - aktualna oferta [05.08.21]
  • Masz AirPods Pro? Nowa wersja beta dodaje oczekiwaną funkcję!