Test zestawu słuchawkowego do gier Logitech G433

Wiele omówionych przez nas zestawów słuchawkowych to typowe słuchawki do gry.

W skrócie:

Logitech G433 zapewnia dźwięk wysokiej jakości zarówno podczas gry, jak i słuchania muzyki. Jest to również jeden z najbardziej komfortowych zestawów słuchawkowych, które mieliśmy okazję testować (a wszystko dzięki lekkiej (259g) konstrukcji oraz muszlom, która nie są osadzone na uszach).

Zalety:

  • Kompatybilny z każdym urządzeniem multimedialnym
  • Design

Wady:

  • Cena

Logitech G433 zdecydowania wyróżnia się spośród nich swoim wyglądem. Design jest prosty, ale efektowny; mamy tu mieszankę tworzywa sztucznego i tkaniny, która daje bardzo dobry końcowy efekt. Dostępną są w czterech kolorach (niebieskim, czarnym, czerwonym i blue camo), więc każdy znajdzie coś dla siebie. Podobnie jak wiele innych zestawów, G433 składa się z kilku elementów, które można pojedynczo odłączyć (mowa o muszlach słuchawkowych, kablach i mikrofonie). Jeśli np. jesteśmy w domu i nie potrzebujemy mikrofonu, możemy tymczasowo się go pozbyć. Kable również nie stanowią problemu: dłuższy kabel można zamienić na krótszy z wbudowaną kontrolą nośników i mikrofonem. Poduszki wykonane ze sportowej siatki oddychają i są wygodne podczas wielogodzinnych sesji. Można je też zamienić na bardziej miękkie poduszki z mikrofibry, jeśli Twoje uszy lubią czuć się luksusowo.

Jeśli chodzi o sam dźwięk, Logitech G344 jest wyposażony w przetwornik DAC podłączany za pomocą USB, który zapewnia wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1. Posiada również sterowniki Pro-G, które, jak twierdzi Logitech, zapewniają głęboki, dynamiczny bas oraz wyraźne wysokie i precyzyjne tony o małym zniekształceniu. Sprzęt jest kompatybilny z niemal każdym urządzeniem multimedialnym: komputerami, PS4, Xboxem One, Nintendo Switch, smartfonami, tabletami, itd.

Zobacz również:

  • Pracujesz zdalnie? Z tym słuchawki zostaniesz królem Hangouts, Teams, Skype i Zoom
  • Najtańsze karty graficzne - skorzystaj z wyjątkowych okazji! [31-03-2023]