Test zestawu słuchawkowego do gier Logitech G933 Artemis Spectrum

G933 może nie ma wszystkich funkcji SteelSeries Siberia 800, ale jest na pewno świetną, bezprzewodową opcją dla graczy.

W skrócie:

Logitech G933 Artemis Spectrum to fantastyczny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla osób grających na pecetach i konsolach.

Zalety:

  • Dobra jakość w stosunku do ceny
  • Oświetlenie RGB

Wady:

  • Nie można używać gdy podłączone są do komputera

Jak na tę cenę, jakość dźwięku jest naprawdę dobra. Niskie dźwięki rozciągają się do sub-basu, bas średni posiada niezłe uderzenie, a dźwięki średnie są trochę zagłębione z jego powodu. Dźwięki wysokie mają duży zakres i brzmią bardzo dobrze. Scena dźwiękowa to jedna z głównych zalet tego zestawu. Jakość nagrywania jest również imponująca i zapewnia pełen zakres częstotliwości dźwięku, dzięki czemu sprzętu można używać zarówno do gry, jak i do oglądania programów na Twitch! Design jest dobrze przemyślany i zapewnia komfort użytkowania. Konstrukcja zestawu pasywnie blokuje szumy zewnętrzne. Nauszniki można wyjmować i myć. Opaska na głowę jest regulowana, a muszle da się obracać, co bardzo przydaje się podczas długich sesji gier.

Funkcja, która wyjątkowo spodobała nam się w tym zestawie, to w pełni programowalne klawisze G, które znajdują się na obudowie. Za pomocą oprogramowania Logitech można dostosować te przyciski do wykonywania prostych zadań lub otwierania programów na komputerze! Poza tym, znajdziemy tam też pokrętło do regulowania głośności i przycisk do wyciszania mikrofonu. Na jednej z muszli znajduje się magnetyczna osłona, pod którą znajduje się bateria i miejsce na USB. Złącze USB służy do podłączenia zestawu słuchawkowego do komputera; niestety słuchawek nie można używać, gdy są podłączone za pomocą kabla, ale podczas ładowania jest już to możliwe. Bateria można wymienić, jednak nie można naładować jej ładowarką innej firmy. Jeśli chcesz pograć na konsoli lub posłuchać muzyki bez korzystania z baterii - możesz to zrobić podłączając dołączony kabel 3,5 mm.

Zobacz również:

  • Pracujesz zdalnie? Z tym słuchawki zostaniesz królem Hangouts, Teams, Skype i Zoom
  • Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

G933 posiada również pełne oświetlenie RGB, które można dostosować za pomocą oprogramowania do gier Logitech Gaming. Dzięki dołączonemu oprogramowaniu można włączyć dźwięk przestrzenny DTS 7.1, a także zmienić EQ.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: