Toshiba 48L3663DG

Zalety:

  • rozdzielczość Full HD
  • łączność Wi-fi
  • funkcje Smart TV
  • nagrywanie na USB

Wady:

  • płaski dźwięk

Toshiba 48L3663DG to telewizor z jakością obrazu Full HD i komunikacją Wi-fi. Jakimi zaletami może się pochwalić?

Toshiba 48L3663DG - obraz i dźwięk

Toshiba 48L3663DG to telewizor o przekątnej ekranu 48". Pokazuje na nim obraz w jakości Full HD, czyli 1920x1080 pikseli. Korzysta z matrycy LED, której częstotliwość odświeżania wynosi 50 MHz. Tryby wyświetlania to dynamiczny, Gra, Sport, Kino, Naturalny, Użytkownika. Brak wsparcia dla HDR, ale przy tak niskiej cenie raczej nie ma się co spodziewać jego implementacji. W obudowie znalazły się dwa głośniki 8W. Niestety, ich dźwięk jest zaledwie poprawny - brak w nim głębi i przestronności, dlatego dobrze pomyśleć o dokupieniu soundbaru lub głośników, dzięki czemu zyska się pełen komfort oglądania.

Toshiba 48L3663DG - komunikacja i funkcje

Toshiba 48L3663DG dysponuje modułem Wi-fi, co umożliwia korzystanie z funkcji Smart TV, ale oprócz tego w obudowie znalazły także dwa porty USB 2.0, trzy wejścia HDMI i jedno SCART. Telewizor daje dostęp do Toshiba Smart Portal, gdzie znajdują się aplikacje do przeglądania sieci, Netflix, YouTube i inne popualrne serwisy. Dzięki funkcji Miracast możesz wyświetlać zdjęcia ze smartfonu lub tabletu. Po podłączeniu urządzenia USB, można odtwarzać wszystkie znajdujące na nim utwory muzyczne, wyświetlać zdjęcia i filmy, posłuży także do zapisywania wybranych przez użytkownika treści.

Podsumowując: w tym zakresie cenowym Toshiba 48L3663DG to jeden z najlepszych modeli. Poza dźwiękiem nie można praktycznie niczego temu modelowi zarzucić. Polecamy każdemu, kto nie chce wydawać większej kwoty, a cieszyć się jakością obrazu Full HD i możliwościami dawanymi przez Smart TV.