Totolink A3002RU V2

Zalety:

  • Dual Band
  • cztery anteny zewnętrzne
  • wiele funkcji

Totolink A3002RU V2 to router bezprzewodowy Dual Band. Czy warto go nabyć?

Totolink A3002RU V2 to router wyposażony w cztery anteny zewnętrzne. Może pracować w standardzie Dual Band Gigabit, wspierając w pełni 802.11ac. Pracuje jednocześnie w pasmach w 2,4 GHz i 5 GHz, a maksymalna prędkość transmisji danych wynosi do 1167 Mbps - 300 Mbps dla 2.4 GHz oraz 867 Mbps dla 5 GHz. Takie osiągi są możliwe dzięki zastosowaniu technologii MU-MIMO 2x2, która wpływa bardzo pozytywnie na stabilność transferu danych. Router Totolink oferuje wiele funkcji, w tym Multi-SSID (pozwala na tworzenie wielu identyfikatorów SSID zgodnie z potrzebami), VLAN dla konfiguracji IPTV, praca w trybie repeatera. Sieć bezprzewodową zabezpieczają klucze 64/128-bit WEP, WPA, WPA2 i WPA/WPA2, możliwe jest także filtrowanie IP, Port, MAC, URL oraz Port Forwarding.

Zarządzanie Totolink A3002RU V2 to między innymi QoS - pozwala na kontrola przepustowości wybranego łącza na postawie MAC/IP. W obudowie znajdziemy cztery porty LAN oraz jeden WAN, a także port USB, przez który można podpiąć dysk zewnętrzny, obsługiwany jako FTP, DLNA lub Samba.

Podsumowując: Totolink A3002RU V2 za niewielkie pieniądze oferuje wielkie możliwości - dlatego warto polecić jego nabycie na potrzeby domowe.

Aktualne ceny w sklepach