Trackimo OPTIMUM 3G

W skrócie:

Trackimo OPTIMUM 3G to topowy, uniwersalny lokalizator GPS w ofercie marki Trackimo.

Zalety:

  • Karta SIM w zestawie
  • Poprawna jakość lokalizacji

Wady:

  • Cena zakupu

Trackimo OPTIMUM 3G to topowy, uniwersalny lokalizator GPS w ofercie marki Trackimo.

Urządzenie kosztuje aż 649 zł. Sprzęt jest sprzedawany wraz z międzynarodową kartą SIM w ramach usługi abonamentowej. Miesięczny koszt używania urządzenia to 24,5 zł. Uzasadnieniem wysokiej ceny jest wzorowo opracowane oprogramowanie dostępne zarówno w wersji mobilnej, jak i wariancie stacjonarnym.

Obudowa urządzenia została wykonana z połyskliwego plastiku. Znajdziemy na niej diodę aktywności, przycisk SOS oraz dwa przyciski programowalne, które możemy zastosować do wywoływania żądanych numerów telefonu.

Sprzęt wykorzystuje lokalizację w ramach GPS, Wi-Fi i Bluetooth. Precyzja pracy lokalizatora jest dobra, ale nie aż tak jak w wyżej notowanych konkurentach. Wraz z urządzeniem dostarczany jest bogaty zestaw akcesoriów obejmujący: klips, taśmę nośną, zaczep magnetyczny, etui sylikonowe i taśmy samoprzylepne.

Kiedy dziecko dorośnie, urządzenie będzie można wykorzystać do lokalizacji przedmiotów lub samochodów. Akumulator o pojemności 600 mAh i brak wyświetlacza sprawiają, że sprzęt jest w stanie pracować wiele dni bez konieczności ładowania.