Transformer Book T200T

Asus Transformer Book T200T to tablet hybrydowy do pracy na zewnątrz.

Producent powinien go reklamować jako niezbędnik każdego studenta, bo urządzenie jest niedrogie, a dzięki fizycznej klawiaturze nadaje się do pracy z kombajnami biurowymi, przeglądania internetu. Urządzenie jest na tyle małe (305 x 200 x 26 mm), że nawet z dołączana klawiaturą bez problemów zmieści się do torby, czy też „miejskiego” plecaka.

Transformer Book T200T

Dzięki wykorzystaniu procesora Intel Atom Z3775 (1,26–2,39 GHz) tablet jest nieco szybszy od pozostałych modeli z Atomami. W teście 3DMark Ice Storm Unlimited uzyskał 18 485 pkt. Daleko mu jednak do wydajności Acera Aspire Switch 11 z procesorem Core i3, który uzyskał prawie dwukrotnie lepszy wynik. Do tego jednak użytkownicy procesorów Atom muszą się przyzwyczaić. Tablet nie ma też zbyt szybkiego nośnika: odczyt danych na poziomie niecałych 91 MB/s to zdecydowanie średni wynik.

Zobacz również:

  • Oto pierwsze rendery Zenfone'a 10! Małe nadal jest piękne i nawet ma gniazdo słuchawkowe
Transformer Book T200T

Transformer Book T200T okazuje się tylko nieznacznie szybszy od 8-calowych tabletów z Windows 8. Jest za to dobrze wyposażony. Ma dwa pełnowymiarowe gniazda USB (w tym jedno USB 3.0), małe gniazdo USB 2.0, osobne wejście na zasilacz sieciowy i gniazdo HDMI.

Transformer Book T200T

Klawiatura jest nieduża, ale wygodnie się na niej pracuje, ma też touchpad, a w środku zamontowano dysk 500 GB. To duże archiwum do gromadzenia filmów, muzyki czy dokumentów. Asus Transformer Book T200T dysponuje też dużym 11,6-calowym ekranem, który pracuje w rozdzielczości 1366 x 768 pikseli. Rozdzielczość nie jest zbyt wysoka, ale do codziennej pracy w zupełności wystarczy. Niestety, ekran jest nierównomiernie podświetlony, co na czarnym tle widać gołym okiem. Tablet umożliwiał odtwarzanie filmu 1080 przez 476 minut. To bardzo dobry wynik.

Transformer Book T200T

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: