Tronsmart Presto PBT10 QC3.0 10000mAh

Zalety:

  • QuickCharge 3.0 oraz VoltIQ
  • możliwość ładowania dwóch urządzeń w tym samym czasie
  • przyjemna w dotyku obudowa

Wady:

  • tylko dwa wejścia

Tronsmart Presto PBT10 QC 3.0 to estetycznie wyglądający powerbank o mocy 10000 mAh. Co ma do zaoferowania użytkownikom?

Tronsmart Presto PBT10 QC3.0 10000mAh to powerbank korzystający z polimerowego ogniwa litowo-jonowego. Jest to model dwuportowy, wspierający technologię ładowania QuickCharge 3.0 (zielony port, dedykowany smartfonom z procesorami Snapdragon) oraz VoltIQ (czarny port). Wspiera również system szybkiego ładowania Huawei FPC. Pojemność ogniwa to 10000 mAh, pozwala to na naładowanie do pełna telefonu około 3 razy. Dwa porty USB pozwalają ładować dwa urządzenia jednocześnie, a trzeci - microUSB - jest przeznaczony do ładowania tego modelu. W porównaniu do innych banków energii, Tronsmart PBT10 cechuje się o 30% większą pojemnością, ważąc przy tym 20% mniej. Został wyposażony w szereg najnowszych technologii, dbających o bezpieczeństwo ładowanych urządzeń, dzięki czemu użytkownik nie musi martwić się o przepięcia czy ryzyko przeładowania. Powerbank Tronsmart sam odetnie dopływ prądu w momencie, gdy skończy się ładowanie lub urządzenie będzie zbyt gorące.

Tronsmart PBT10 to elegancka obudowa w kolorze czarnym lub biały. Jest pokryta przyjemnym w dotyku, bardzo wytrzymałym materiałem, przypominającym gumę. W zestawie z powerbankiem otrzymuje się pokrowiec oraz kabel USB-A–microUSB.

Podsumowując: Tronsmart Presto PBT10 QC3.0 10000mAh to solidny powerbank w dobrej cenie. Warto rozważyć jego nabycie.