TrueCam A7S Full HD 45FPS GPS

TrueCam A7S Full HD 45FPS GPS to kamera, która posiada liczne zalety - w tym wykrywanie radarów i zapis wideo w jakości Full HD.

TrueCam A7S Full HD 45FPS GPS

W skrócie:

TrueCam A7 to kamera samochodowa, nagrywająca w Full HD w każdych warunkach. Ostrzega także przed radarami!

Zalety:

  • Nagrywanie w Full HD
  • Moduł GPS
  • Funkcja HDR
  • Nagrywanie w nocy
  • Wykrywanie radarów

Wady:

  • Trudność w demontażu ze stopki

TrueCam A7S Full HD 45FPS GPS to kamera samochodowa, która wykonuje nagrania Full HD w rozdzielczości 1296p lub 1080p. Wyposażona została w moduł GPS, dostarczający dokładnych informacji o przebiegu trasy i prędkości, a dzięki współpracy z Google Maps umożliwia podanie precyzyjnej lokalizacji pojazdu. Wbudowany G-sensor potrafi wykrywać uderzenie, dba również za to, aby nagrania wypadków samochodowych zostały zabezpieczone, a tym samym ochronione przed niechcianym zastąpieniem przez kolejne zapisy w pętli nagrywania. Kamera samochodowa TrueCam A7 posiada funkcję ostrzegania głosem przed radarami stacjonarnymi i odcinkowymi, jazdą na czerwonym świetle lub innych miejscach, w których trzeba zachować szczególną ostrożność, a także gdy przekracza się maksymalną dozwoloną prędkość.

Model ten ma wyświetlacz LCD o przekątnej 2,7" - można go w każdej chwili uśpić, aby nie przeszkadzał w prowadzeniu pojazdu. Na plus należy policzyć w pełni polskojęzyczne menu. Za pomocą wideorejestratora można nagrywać w nocy, warunkach dużego kontrastu (obraz reguluje funkcja HDR). Jedyny minus to nieco nieprzemyślany demontaż ze stopki - ale przysłania go ogrom zalet.

Zobacz również:

  • Jaką kamerę samochodową kupić? Przegląd popularnych wideorejestratorów

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: