Trust Megapixel WB-5400

Kamera dysponuje dosyć dużą rozdzielczością sprzętową (domyślamy się, że chodzi o rozdzielczość matrycy) 1280x1024 pikseli, możliwość robienia 4 megapikselowych zdjęć, jak i funkcję śledzenia ruchów twarzy. Wyposażona jest w uniwersalną podstawkę kompatybilną z monitorami LCD, CRT, laptopami i przycisk do szybkiego wykonywania zdjęć.

Kamera dysponuje dosyć dużą rozdzielczością sprzętową (domyślamy się, że chodzi o rozdzielczość matrycy) 1280x1024 pikseli, możliwość robienia 4 megapikselowych zdjęć, jak i funkcję śledzenia ruchów twarzy. Wyposażona jest w uniwersalną podstawkę kompatybilną z monitorami LCD, CRT, laptopami i przycisk do szybkiego wykonywania zdjęć. Ostrość regulujemy ręcznie za pomocą plastykowego pierścienia. Kamerę możemy obracać w zakresie 360 stopni jak i w węższym zakresie w pionie.

Jakość generowanego obrazu pozostawia sporo do życzenia (3 pkt na 10 możliwych do zdobycia), niezależnie od wybranej rozdzielczości widać większe lub mniejsze ziarno, śnieżenie, które po prostu irytuje. Lepiej jest z prędkością rejestrowania sekwencji wideo, bo ta zarówno w rozdzielczości 320x240 jak i 640x480 pikseli odbywa się z prędkością ok. 28 kl.s. Wyższych rozdzielczości nie ma sensu używać, bo jakość obrazu wyraźnie się pogarsza.

Producent dołącza oprogramowanie Trust Photo Tools do prostej edycji zdjęć, które niestety nie działa w systemie Ms Vista oraz prostą aplikację AMCap do zgrywania sekwencji wideo.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: