UGO Fen 2.0

UGO Fen 2.0 to jeden z najtańszych quadrocopterów z wbudowaną kamerą pozwalającą zapisywać filmy na kartę pamięci. Dodatkowo otrzymujemy 6 osiowy żyroskop, automatyczny start, lądowanie oraz asystenta wysokości lotu

UGO Fen 2.0 to jeden z najtańszych quadrocopterów, które oferują proste funkcje wspierające operatora podczas pilotażu. Za około 200 zł dostaniemy bazowego quadrocopter z wbudowaną kamerką o rozdzielczości VGA (640 x 360 pikseli).

UGO Fen 2.0

UGO Fen 2.0

Całość sterowana jest z wykorzystaniem aparatury pracującej na częstotliwości 2,4 GHz. Szkoda, że zabrakło uchwytu na telefon oraz funkcji podglądu na żywo. W zamian na pokładzie znalazł się system automatycznego startu oraz lądowania.

Dron UGO Fen 2.0 posiada również system stabilizacji wysokości podczas lotu. Maksymalna prędkość wznoszenia to aż 5 metrów na sekundę. Akumulator o pojemności 300 mAh pozwala na około 9 minut lotu.

W zestawie nie znajdziemy dodatkowej pary śmigieł, ale dron posiada zainstalowane osłony, które chronią je przed uszkodzeniem.