Uvo DPH3070A

Uvo DPH3070A kusi niską cena, niestety jakość wyświetlanych przez nią zdjęć nawet dla mało wymagających użytkowników może być nie do przyjęcia.

Jest to jedna z nielicznych ramek, która pozbawiona jest wbudowanej pamięci dlatego producent dołącza do niej 128 MB kartę pamięci SD, na której możemy zapisywać zdjęcia. Ramka poprawnie rozpoznaje też karty MMC/XD/MS. Zastosowana podstawka pozwala na pracę Uvo DPH3070A w pionie i poziomie, możemy ją też powiesić na ścianie. Nawigowanie po interfejsie ułatwia bezprzewodowy pilot na podczerwień, który jest na wyposażeniu.

Niestety interfejs nie jest do końca spolszczony (np. w kalendarzu nazwy miesięcy są po angielsku). Brakuje również opcji umożliwiających określenie godzin, w których ramka ma pracować. Niestety, nawet najładniejsze zdjęcie na tej ramce będą wyglądać tragicznie.

Zastosowana matryca o przekątnej 7 cali oferuje rozdzielczość 480x234 pikseli i kompletnie nie nadaje się do ramek cyfrowych. Słaby kontrast, jasność i niska rozdzielczość powodują że wyświetlane zdjęcia są bardzo słabej jakości. Jakość wyświetlanego obrazu oceniliśmy na 3,6 pkt na 10 możliwych do zdobycia.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: