VIVOTEK IB8367

Dobrej jakości kamera IP wyposażona w szerokokątny obiektyw i szczelną obudowę.

VIVOTEK IB8367 może rejestrować obraz w maksymalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli z szybkością 30 kl./s. Nie zachwyca rozdzielczością pracy, ale jakość rejestrowanych materiałów wideo jest bardzo dobra. Obraz jest szczegółowy i płynny bez zacięć typowych dla tańszych kamer.

Kamera schowana jest w metalowej obudowie, która jest całkowicie odporna na działanie kurzu i wody. To mocna konstrukcja z kablami chowanymi w ramieniu obudowy. Kamerę można przykręcić do ściany lub sufitu.

Zobacz również:

  • W Action kupisz inteligentną kamerę w atrakcyjnej cenie! [21.11.2022]
  • Recenzja: Test uniwersalnej kamery IP 2K z Wi-Fi – Tenda CP7
  • Action: kamera Smart Home za mniej niż 90 zł! Taniej jej nie kupisz

Interfejs programowy VIVOTEK IB8367 został spolszczony, oferuje też szeroki zakres ustawień, od regulacji funkcji wykrywania ruchu po zmianę jakości rejestrowanego materiału. Kamera może kodować obraz ze stałą szybkością do 16 Mb/s, lub zmienną do 40 Mb/s. Przydatny jest też tryb kodowania szybko poruszających się obiektów w lepszej jakości niż tła, lub zdefiniowania obszarów które będą kodowane w lepszej jakości. Kamera bardzo dobrze spisuje się podczas pracy w nocy doświetlając obraz za pomocą promienników podczerwieni. Nawet w kompletnych ciemnościach potrafi rejestrować obraz na odległość ok 25 metrów.