Verbatim Store'n'Go (16 GB)

Zalety:

  • Chowana wtyczka
  • Dobra wydajność
  • Niska cena

Wady:

  • Funkcjonalne oprogramowanie
  • Brak

To jedna z szybszych pamięci Verbatima jakie mieliśmy w testach. Wyposażona w praktyczną obudowę z chowaną wtyczką oraz funkcjonalne oprogramowanie do zabezpieczenia przechowywanych danych i synchronizacji plików.

To jedna z szybszych pamięci Verbatima jakie mieliśmy w testach. Wyposażona w praktyczną obudowę z chowaną wtyczką oraz funkcjonalne oprogramowanie do zabezpieczenia przechowywanych danych i synchronizacji plików. Podstawowy model Verbatima okazał się jednym z najszybszych jakie mieliśmy okazję przetestować, w testach wypadł nawet lepiej od modelu Store'n'Go Executive, który jest prawie dwukrotnie droższy. Największa różnica dotyczy prędkości zapisu małych plików gdzie Store'n'Go Executive potrzebował prawie czterokrotnie więcej czasu na ich zapis (Store'n'Go Executive -1,1 MB/s, Store'n'Go – 4,4 MB/s). Różnice w prędkości zapisu średniej wielkości plików (MP3) oraz dużych (filmy DivX) są również znaczne i wynoszą średnio ok. 5 MN/s na korzyść modelu Store'n'Go). Niestety tak to bywa, że czasami teoretycznie szybsze modele wypadają gorzej od swoich tańszych odpowiedników. Mamy tylko nadzieję, że dotyczy to wszystkich modeli 16 GB Store'n'Go, niezależnie od serii.

Do pamięci dodawane jest również funkcjonalne oprogramowanie Cary it Easy Lite, które pozwala zabezpieczyć hasłem przechowywane dane oraz w wygodny sposób synchronizować pliki i foldery.


Zobacz również
Laptop dla czołgisty
GE63VR 7RE RAIDER - stworzony do gier