WINBOT 850

WINBOT 850 to propozycja robota myjącego okna, za którą przyjdzie nam zapłacić około 1400 PLN. Co dostajemy w zamian?

W skrócie:

WINBOT 850 to propozycja robota myjącego okna, za którą przyjdzie nam zapłacić około 1400 PLN. Co dostajemy w zamian?

Zalety:

  • zaawansowany mechanizm oparty na sztucznej inteligencji
  • 4-stopniowe czyszczenie

Wady:

  • czas pracy na akumulatorze awaryjnym

Jedną z ciekawszych cech tego urządzenia są mechanizmy bazujące na sztucznej inteligencji. Dzięki nim sprzęt odczytuje kształt okna - jego powierzchnię i rozmiar. Następnie odpowiednio planuje mycie, podążając wzdłuż ścieżki czyszczenia w kształcie litery N lub Z. Warto także dodać, że w zestawie z robotem znajduje się pilot umożliwiający zdalne sterowanie. W każdym momencie użytkownik może przerwać zaplanowaną trasę i nakazać jechać robotowi w dowolne, inne miejsce. Na plus należy zaliczyć także system 4-stopniowego czyszczenia. WINBOT 850 najpierw myje powierzchnię, następnie zbiera wodę, suszy i wyciera.

Co ważne, w urządzeniu tym producent zaimplementował szereg zabezpieczeń i technologii minimalizujących ryzyko przypadkowego odczepienia się sprzętu od ściany i upadku. Znajdziemy tu akumulatory mające na celu zapewnienie zasilania awaryjnego (maksymalnie do 15 minut), przewód bezpieczeństwa, technologię wykrywania krawędzi oraz wentylator zwiększający siłę ssącą.

Zobacz również:

  • Roborock oferuje świetną ofertę na roboty próżniowe i odkurzacze w niskich cenach!

WINBOT 850 jest dość uniwersalnym robotem. Producent zdecydował się tu na zastosowanie technologii umożliwiających czyszczenie okien ościeżnicowych, całoszklanych, szkieł matowych, szyb foliowanych, a nawet okien ze skrzydłami o podwójnym oszkleniu.

W zestawie z robotem znajdziemy także zasilacz, linkę zabezpieczającą wraz z głowicą, pilot, trzy nakładki czyszczące, płyn do mycia, przedłużacz, ściereczkę do polerowania oraz instrukcję.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: