WINBOT 850

W skrócie:

WINBOT 850 to propozycja robota myjącego okna, za którą przyjdzie nam zapłacić około 1400 PLN. Co dostajemy w zamian?

Zalety:

  • zaawansowany mechanizm oparty na sztucznej inteligencji
  • 4-stopniowe czyszczenie

Wady:

  • czas pracy na akumulatorze awaryjnym

WINBOT 850 to propozycja robota myjącego okna, za którą przyjdzie nam zapłacić około 1400 PLN. Co dostajemy w zamian?

Jedną z ciekawszych cech tego urządzenia są mechanizmy bazujące na sztucznej inteligencji. Dzięki nim sprzęt odczytuje kształt okna - jego powierzchnię i rozmiar. Następnie odpowiednio planuje mycie, podążając wzdłuż ścieżki czyszczenia w kształcie litery N lub Z. Warto także dodać, że w zestawie z robotem znajduje się pilot umożliwiający zdalne sterowanie. W każdym momencie użytkownik może przerwać zaplanowaną trasę i nakazać jechać robotowi w dowolne, inne miejsce. Na plus należy zaliczyć także system 4-stopniowego czyszczenia. WINBOT 850 najpierw myje powierzchnię, następnie zbiera wodę, suszy i wyciera.

Co ważne, w urządzeniu tym producent zaimplementował szereg zabezpieczeń i technologii minimalizujących ryzyko przypadkowego odczepienia się sprzętu od ściany i upadku. Znajdziemy tu akumulatory mające na celu zapewnienie zasilania awaryjnego (maksymalnie do 15 minut), przewód bezpieczeństwa, technologię wykrywania krawędzi oraz wentylator zwiększający siłę ssącą.

WINBOT 850 jest dość uniwersalnym robotem. Producent zdecydował się tu na zastosowanie technologii umożliwiających czyszczenie okien ościeżnicowych, całoszklanych, szkieł matowych, szyb foliowanych, a nawet okien ze skrzydłami o podwójnym oszkleniu.

W zestawie z robotem znajdziemy także zasilacz, linkę zabezpieczającą wraz z głowicą, pilot, trzy nakładki czyszczące, płyn do mycia, przedłużacz, ściereczkę do polerowania oraz instrukcję.