Warmtec KP35W

Warmtec KP35W to klimatyzator przeznaczony do mieszkań i lokali o powierzchni do 40 m2. Jakie są jego największe zalety?

Zalety:

  • trzy tryby pracy
  • cicha praca
  • duża wydajność chłodnicza
  • możliwość kontrolowania przez Wi-Fi
  • możliwość kontrolowania pilotem
  • rura w zestawie

Warmtec KP35W to praktyczny klimatyzator przenośny, który oferuje trzy tryby pracy: schładzanie powietrza, osuszanie oraz cyrkulację. Możesz nabyć w cenie go w cenie 2299 zł w sklepach Emultimax, Wentsystem, Robmex, Fachpol oraz Klimatop. W wersji na rok 2020 zastosowano w nim bezpieczny i przyjazny środowisku czynnik chłodniczy R290 (nie wymaga uzupełniania) oraz funkcję Wi-Fi.

Warmtec KP35W cechuje wydajność chłodnicza 3,5 kW, umożliwia przepływ powietrza w ilości 350 m3/h oraz osuszanie do 36 l na dobę. Należy przy tym zaznaczyć, że urządzenie zostało zaklasyfikowane do klasy energetycznej A, dzięki czemu w każdym z trybów jego praca jest bardzo ekonomiczna, a zarazem efektywna. Dołączona do zestawu składana rura odprowadzająca o długości 1,5 m pozwala na swobodne odprowadzanie ogrzanego powietrza z pomieszczenia.

Zobacz również:

  • Klimatyzator przenośny czy ścienny? Jaka klimatyzacja do domu będzie najlepsza?

O jakości urządzenia świadczy atest PZH - oznacza brak szkodliwości urządzenia dla środowiska oraz ludzkiego organizmu. Miły dodatkiem jest a także zmywalny filtr powietrza. Znajdziemy tu szereg praktycznych funkcji, jak m.in. Swing (reguluje kąt nawiewu), automatyczne odprowadzanie skroplin w trybie chłodzenia. Klimatyzator wyposażono w 24-godzinny timer oraz tryb pracy nocnej, w której emisja hałasu jest znacznie redukowana. Przy pracy z najwyższą wydajnością jego poziom wynosi 54 dB, a przy zwykłej - głośność nie przekracza nie przekracza poziomu hałasu notowanego podczas zwyczajnej rozmowy. Wygodną obsługę urządzenia umożliwia zaimplementowany panel dotykowy. Klimatyzatorem można także sterować z ulubionej kanapy – zarówno za pomocą standardowego pilota, jak i aplikacji mobilnej Tuya Smart – umożliwiającej kalibrację wszystkich parametrów pracy urządzenia. Możliwe to jest dzięki wyposażeniu klimatyzatora w obsługę sieci Wi-Fi.

Podsumowując: Warmtec KP35W to bardzo praktyczny model, którego zakup warto przemyśleć.

Klimatyzator kupisz w sklepach internetowych:
Image Image Image Image Image


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: