Warmtec Morso KP53W

Morso KP53W to klimatyzator przenośny, przeznaczony do pomieszczeń wielkości do 60 m2. Cechuje go spora moc oraz szereg praktycznych funkcji.

Zalety:

  • duża moc pracy
  • cztery tryby działania
  • zastosowanie R290
  • cicha praca
  • wygodne sterowanie
  • możliwość kontrolowania przez Wi-Fi

Morso KP53W to klimatyzator przenośny, który powinien sprawdzić się w średniej wielkości mieszkaniach. Producent deklaruje schłodzenie powierzchni do 60m2, urządzenie posiada moc 5,3 kW i przepustowość powietrza około 450m3/h, to wszystko zawarto w zgrabnej obudowie. Do dyspozycji użytkowników są cztery tryby pracy: Chłodzenie, Osuszanie, Cyrkulacja, Ogrzewanie. Sprzedaje go w cenie 3399 zł kilka specjalistycznych sklepów: Emultimax, Wentsystem, Robmex, Fachpol i Klimatop.

Jego główne zadanie to oczywiście chłodzenie pomieszczeń, do czego wykorzystuje ekologiczny czynnik chłodniczy R290. Jest on zamknięty w hermetycznym układzie, a jego ilość nie zmienia się przez cały okres użytkowania urządzenia. Dzięki temu nie musisz pamiętać o uzupełnianiu czynnika. Podczas tego rodzaju pracy odprowadzanie skroplin odbywa się automatycznie. Tryb Ogrzewanie będzie dobrym rozwiązaniem w chłodniejszych miesiącach, natomiast Osuszanie przyda się zwłaszcza w sytuacji, gdy w pomieszczeniach pojawia się wilgoć. Bardzo praktyczną cechą jest możliwość zastosowania klimatyzatora na zewnątrz, np. na balkonie. Dzięki temu klimatyzator wtłacza do pomieszczenia powietrze, nie zajmując w nim miejsca. Klimatyzator Morso ma stopień ochrony IP24. Oznacza to że jest odporny na warunki zewnętrzne - cechuje go bryzgoszczelność. W każdym z trybów działania cechuje go ciche działanie.

Zobacz również:

  • Klimatyzator przenośny czy ścienny? Jaka klimatyzacja do domu będzie najlepsza?

Standardową wersję Morso KP53W można w wygodny sposób kontrolować za pomocą dotykowego panelu ControlBox (dostępny opcjonalnie) lub pilota z cyfrowym wyświetlaczem. Umożliwia on włączanie i wyłączenie urządzenia, zmianę trybu pracy, regulację temperatury oraz zaprogramowanie timera. Można jednak zdecydować się na wersję bez możliwości podłączenia ControlBox, ale za to sterowaną za pomocą Wi-Fi. Aby kontrolować klimatyzator z Wi-Fi, należy pobrać i zainstalować na swoim smartfonie aplikację Tuya Smart. Dzięki niej można kontrolować pracę klimatyzatora praktycznie z dowolnego miejsca na świecie. Urządzenie wyposażono w solidne kółka, które ułatwiają jego przemieszczanie. Co jest ważne, ponieważ klimatyzator jest dość ciężki. Warto dodać, że ten klimatyzator przenośny zalicza się do urządzeń klasy energetycznej A i ma 3-letnią gwarancję od producenta.

Warmtec Morso KP53W

Podsumowując: Morso KP53W to praktyczne rozwiązanie dla każdego rodzaju pomieszczeń. Polecamy!

Klimatyzator kupisz w sklepach internetowych:
Image Image Image Image Image

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: