Warmtec Morso KP53W

Zalety:

  • duża moc pracy
  • cztery tryby działania
  • zastosowanie R290
  • cicha praca
  • wygodne sterowanie
  • możliwość kontrolowania przez Wi-Fi
Ranking: Ranking klimatyzatorów przenośnych 2021 | Jaki klimatyzator przenośny kupić?

Morso KP53W to klimatyzator przenośny, przeznaczony do pomieszczeń wielkości do 60 m2. Cechuje go spora moc oraz szereg praktycznych funkcji.

Morso KP53W to klimatyzator przenośny, który powinien sprawdzić się w średniej wielkości mieszkaniach. Producent deklaruje schłodzenie powierzchni do 60m2, urządzenie posiada moc 5,3 kW i przepustowość powietrza około 450m3/h, to wszystko zawarto w zgrabnej obudowie. Do dyspozycji użytkowników są cztery tryby pracy: Chłodzenie, Osuszanie, Cyrkulacja, Ogrzewanie. Sprzedaje go w cenie 3399 zł kilka specjalistycznych sklepów: Emultimax, Wentsystem, Robmex, Fachpol i Klimatop.

Jego główne zadanie to oczywiście chłodzenie pomieszczeń, do czego wykorzystuje ekologiczny czynnik chłodniczy R290. Jest on zamknięty w hermetycznym układzie, a jego ilość nie zmienia się przez cały okres użytkowania urządzenia. Dzięki temu nie musisz pamiętać o uzupełnianiu czynnika. Podczas tego rodzaju pracy odprowadzanie skroplin odbywa się automatycznie. Tryb Ogrzewanie będzie dobrym rozwiązaniem w chłodniejszych miesiącach, natomiast Osuszanie przyda się zwłaszcza w sytuacji, gdy w pomieszczeniach pojawia się wilgoć. Bardzo praktyczną cechą jest możliwość zastosowania klimatyzatora na zewnątrz, np. na balkonie. Dzięki temu klimatyzator wtłacza do pomieszczenia powietrze, nie zajmując w nim miejsca. Klimatyzator Morso ma stopień ochrony IP24. Oznacza to że jest odporny na warunki zewnętrzne - cechuje go bryzgoszczelność. W każdym z trybów działania cechuje go ciche działanie.

Standardową wersję Morso KP53W można w wygodny sposób kontrolować za pomocą dotykowego panelu ControlBox (dostępny opcjonalnie) lub pilota z cyfrowym wyświetlaczem. Umożliwia on włączanie i wyłączenie urządzenia, zmianę trybu pracy, regulację temperatury oraz zaprogramowanie timera. Można jednak zdecydować się na wersję bez możliwości podłączenia ControlBox, ale za to sterowaną za pomocą Wi-Fi. Aby kontrolować klimatyzator z Wi-Fi, należy pobrać i zainstalować na swoim smartfonie aplikację Tuya Smart. Dzięki niej można kontrolować pracę klimatyzatora praktycznie z dowolnego miejsca na świecie. Urządzenie wyposażono w solidne kółka, które ułatwiają jego przemieszczanie. Co jest ważne, ponieważ klimatyzator jest dość ciężki. Warto dodać, że ten klimatyzator przenośny zalicza się do urządzeń klasy energetycznej A i ma 3-letnią gwarancję od producenta.

Warmtec Morso KP53W

Podsumowując: Morso KP53W to praktyczne rozwiązanie dla każdego rodzaju pomieszczeń. Polecamy!

Klimatyzator kupisz w sklepach internetowych:
Image Image Image Image Image