Whirlpool PACB29HP

Whirlpool PACB29HP to klimatyzator przenośny z funkcją chłodzenia, wentylacji, ogrzewania i osuszania powietrza, przeznaczony do mniejszych pomieszczeń.

Urządzenie kupimy aktualnie w najlepszej cenie w sklepie Media Markt za 1799 zł - KLIKNIJ I KUP NAJTANIEJ

Producent podaje, że najlepiej sprawuje się na powierzchni do 17 m2. Oferuje pracę w czterech trybach: chłodzenia, wentylacji, ogrzewania oraz osuszania powietrza. Wykorzystuje do tego ekologiczny czynnik chłodzący R290. Maksymalna wydajność urządzenia to 380 m3/h. Obsługuje się go za pomocą praktycznego pilota, pozwalającego na wybranie trybu prędkości pracy (są dostępne trzy) oraz wyposażonego w wyświetlacz LCD podający wszystkie istotne informacje dotyczące urządzenia.

Zobacz również:

Whirlpool PACB29HP umożliwia działanie w trybie automatycznym - wówczas ustawia najbardziej komfortowe parametry (wilgotność, temperatura, obieg powietrza). Podczas pracy klimatyzator przenośny Whirpool generuje hałas do 64 db. Nie trzeba się obawiać używania go w nocy - ma specjalny tryb cichej pracy przeznaczony na porę wypoczynku. W konserwacji pomaga automatyczna diagnostyka. Zaletą jest zastosowany w urządzeniu filtr antyalergiczny Hepa.

Podsumowując - Whirlpool PACB29HP może być świetnym rozwiązaniem do mniejszego mieszkania.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: