Wiper Premium K 24 S

Robot koszący Wiper Premium K 24 S to zaawansowane urządzenie o wielu funkcjach i możliwościach, koszące powierzchnie do 2200 m2.

Wiper Premium K 24 S to solidny i wytrzymały robot koszący, którego możemy używać do pielęgnowania powierzchni do 2200 m2. Został wyposażony w mocny silnik bezszczotkowy oraz duży itowo-jonowy akumulator o pojemności 8,7 Ah, co gwarantuje ciągłą pracę do 4,5 h. Wydajny i skuteczny system koszenia zapewniają cztery ostrza o szerokości koszenia 25 cm, a także regulowana wysokość koszenia od 20 do 65 mm. Bez problemu radzi sobie z nachyleniem do 35%, a wbudowany kompas, GPS i moduł łączności Wi-Fi odpowiadają za bezpieczną nawigację.

Robot koszący K 24 S posiada funkcję koszenia "inteligentnych obszarów" i koszenia spiralnego, a do tego może obsłużyć do 8 terenów. Nie zabrakło możliwości uruchomienia trybu Eco, który gwarantuje dłuższy czas pracy urządzenia.

Zobacz również:

  • Jaki robot koszący do 500 m2 wybrać? Który model warto kupić? Podrzucamy propozycje
  • Robot koszący w ofercie Lidla. Na taką okazję czekałam

Bezpieczeństwo oraz ochronę zapewniają wbudowany czujnik deszczu, czujnik podniesienia oraz przycisk awaryjny stop, do tego istnieje możliwość zakodowania robota PIN-em. Dzięki specjalnej aplikacji możemy monitorować pracę robota i otrzymywać powiadomienia SMS-owe.

Wiper Premium K 24 S to nowoczesny i funkcjonalny robot koszący, który zadba o to, by twój ogród wyglądał idealnie o każdej porze roku.

Produkt możecie kupić TUTAJ.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: