Xblitz S3 Duo

Kamera Xblitz S3 Duo oferuje zaskakująco wiele przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Urządzenie wyróżnia się przede wszystkim stosunkowo niską ceną, w porównaniu do swoich możliwości. W zestawie Xblitz S3 Duo znajdziemy bowiem nie tylko kamerę, ale także małą kamerkę wsteczną oraz wszystkie niezbędne do montażu akcesoria. Całość kosztuje zaledwie 249 złotych.

Kamera pozwala nam na nagrywanie materiałów w jakości HD (1080 x 720 pikseli) w 30 klatkach na sekundę zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Soczewka posiada także jasną przysłonę f/2.0 i oferuje kąty widzenia na poziomie 140 stopni. Tylna kamera pozwala nam natomiast nagrywać materiały w jakości VGA, czyli 640 x 480 pikseli. Powinno to być wystarczające do zarejestrowania materiałów z dróg w odpowiednio wysokiej jakości, a jednocześnie zachowaniu niewielkiego rozmiaru samego pliku.

Xblitz S3 Duo wyposażona jest w czujnik ruchu oraz wykrywacz wstrząsów. Umożliwia także nagrywanie w pętli.

Kamera Xblitz S3 Duo obsługuje karty pamięci microSD o pojemności do 32 GB. W zestawie sprzedażowym znajdziemy uchwyt z przyssawką, który pomaga w szybkim montażu i demontażu kamery. Kamerę wsteczną możemy przymocować za pomocą dołączonych śrubek.

Wideorejestrator Xblitz S3 Duo dostępny m.in. w sklepie MediaExpert.

Przeczytaj również naszą recenzję wideorejestratora Xbliz S3 Duo.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: