Xerox WorkCentre 6515

Xerox 6515 to najnowszej generacji urządzenie wielofunkcyjne wyposażone w komplet interfejsów przewodowych (USB, LAN) i bezprzewodowych (Wi-Fi, NFC).

W skrócie:

Xerox WorkCentre 6515 pod względem ceny do wydajności nie ma sobie równych.

Zalety:

  • Szybkość pracy
  • Prosta obsługa
  • Jakość wydruków
  • Dodatkowe możliwości

Urządzenie Xeroxa kompatybilne jest też z technologiami związanymi z drukowaniem w chmurze: Apple AirPrint, Google Cloud Print. Współpracuje z urządzeniami przenośnymi (Xerox Print Service Plug-In dla Androida). Poza tym to rozbudowany kombajn wielofunkcyjny, który można wykorzystać do drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania dokumentów.

Ma bardzo ciekawy mechanizm drukujący, który pracuje w rzeczywistej rozdzielczości 1200 x 1200 dpi, co przekłada się na lepszą jakość wydruków. Mając Xeroxa ulotki czy niewielkie foldery reklamowe można drukować w firmie, bez konieczności angażowania drukarni.

Zobacz również:

  • W Lidlu pojawi się gadżet na miarę XXI wieku - rozbijaj skarbonkę!
  • Przegląd drukarek fotograficznych 2022 - jaką drukarkę do zdjęć wybrać?

Widać, że Xerox chciał zaprojektować urządzenie, które będzie się wyróżniało nie tylko możliwościami, ale też dodatkowymi rozwiązaniami ułatwiającymi korzystanie z urządzenia. Kasety z tonerem wkłada się z przodu obudowy, do specjalnych otworów. Proste i bardzo przyjazne dla użytkownika rozwiązanie. Wyciągnięcie zaciętej kartki papieru, to też żaden problem. Wystarczy wyciągnąć szufladę na papier a potem wysunąć moduł umieszczony nad nim. Trwa to chwilę. Większość urządzeń trzeba obrócić, żeby odchylić klapkę zamontowaną z tyłu obudowy

Drukarka pozbawiona jest klasycznego panelu sterującego z dodatkowymi przyciskami, na rzeczy dużego dotykowego wyświetlacza.