Xerox Workcentre 3025

Xerox Workcentre 3025 to monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne o dobrej rozdzielczości druku i skanowania. Czym jeszcze może zaskoczyć?

W skrócie:

Xerox Workcentre 3025 to dobre rozwiązanie do drukowania dokumentów. Posiada moduł Wi-fi

Zalety:

  • Dobra rozdzielczość druku
  • Cztery funkcje w wersji V_NI
  • Kompaktowe wymiary
  • Moduł Wi-Fi

Wady:

  • Monochromatyczna
  • Brak automatycznego druku dwustronnego

Xerox Workcentre 3025 to urządzenie dostępne w dwóch wariantach. W pierwszym, V_BI, umożliwia kopiowanie, drukowanie i skanowanie. W drugim, V_NI, dochodzi do tego również możliwość faksowania. W obu wersjach rozdzielczość druku i kopiowania to 600 x 600 dpi (rozdzielczość interpolowana 1200 x 1200), a szybkość druku to 20 stron na minutę. Niestety, oferuje tylko druk monochromatyczny, a więc nadaje się przede wszystkim do kopiowania i drukowania różnego rodzaju dokumentów tekstowych. Oczywiście skanowanie dokumentów jest możliwe w trybie kolorowym. Automatyczny podajnik mieści 40 arkuszy papieru.

Xerox Workcentre 3025 to model kompaktowy, który zajmuje niewiele miejsca i sprawdzi na mniejszych przestrzeniach. Zainstalowany moduł Wi-fi umożliwia drukowanie z tabletów lub smartfonów przy wykorzystaniu Apple AirPrint oraz Google Cloud Print. Xerox WorkCentre 3025 spełnia wytyczne programu ENERGY STAR, dotyczące efektywnego zużycia energii. Do zakup tego modelu może skłonić również bardzo atrakcyjna cena.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: