Xiaomi 3 PRO PLM07ZM

Xiaomi 3 PRO to powerbank, który ma 20000 mAh pojemności oraz wspiera szybkie ładowanie Quick Charge 3.0. Co jeszcze może skłonić do jego nabycia?

W skrócie:

trzy porty USB

ładowanie dwukierunkowe USB-C

pojemność 20 000 mAh

Xiaomi 3 PRO to wygodny w użytkowaniu, estetyczny powerbank od znanego producenta smartfonów. Urządzenie cechuje wysoka pojemność, a także trzy porty wyjściowe USB - jeden USB-C oraz podwójne wyjście USB A. Umożliwia szybkie ładowanie w standardach 5V 2.4A / 9V 2A / 12V 1.5A, dzięki czemu jest wystarczająco mocny, aby ładować nie tylko telefony, ale i laptopy oraz notebooki. Trzeba dodać, że port USB-C obsługuje szybkie ładowanie dwukierunkowe, co potrafi znacznie skrócić czas ładowania inteligentnych urządzeń. Jego sercem jest wysokiej jakości bateria litowo-polimerowa o pojemności 20000 mAh. Powerbank Xiaomi 3 Pro został opracowany ściśle zgodnie ze standardem GB / T 35590-2017. Wbudowano w niego dziewięć warstw ochrony układów scalonych oraz mechanizmy zwiększające wydajność ładowania.

Powerbank Xiaomi PLM07ZM to wygodny sprzęt, którego zakupu nikt nie będzie żałować. Doskonale nadaje się zwłąszcza na dłuższe wyprawy, gdy chcesz mieć pewność, że Twoja elektronika "nie padnie" z braku zasilania.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: