Xiaomi Air Purifier Pro

Xiaomi Air Purifier Pro zapewnia doskonałą wydajność i posiada precyzyjny czujnik laserowy, który potrafi wykryć nawet najmniejsze zanieczyszczenia.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier Pro to urządzenie, które sprawdza się w pomieszczeniach o powierzchni 60 m2 zapewniając wydajność CADR 500 m3/h, dzięki zoptymalizowanemu systemowi ciśnieniowemu. Jak zapewnia producent Mi Air Purifier Pro jest wyposażony w zaawansowany system sprężonego powietrza, który pozwala na jego wymianę w pokoju 8 razy na godzinę, do posiada 360-stopniowy system wlotu powietrza, który absorbuje niezdrowe zanieczyszczenia, takie jak pył lub cząstki PM2.5 i emituje czyste powietrze.

Xiaomi Air Purifier Pro

W oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier Pro został wbudowany wielopoziomowy system filtracji. Filtr wstępny pozwala przechwytywać duże cząsteczki, takie jak kurz czy sierść, natomiast filtr HEPA 13 pozwala to zneutralizować zanieczyszczenia o rozmiarach mniejszych niż mikrony (takie jak PM2.5), alergeny wziewne oraz wiele bakterii i wirusów. Natomiast filtr węglowy usuwa nieprzyjemne zapachy.

Podświetlany wyświetlacz OLED, informuje o stężeniu szkodliwych mikroorganizmów w powietrzu, wilgotności, temperaturze, ustawieniach Wi-Fi i innych informacjach. Jasność ekranu dopasowuje się do warunków oświetleniowych otoczenia. Woków krawędzi wyświetlacza znajduje się wielokolorowy wskaźnik, który informuje nas o rzeczywistej jakości powietrza (3 kolory). Istnieje możliwość uruchomienia trybu automatycznego, dzięki któremu urządzenie samo dostosowuje ustawienia na podstawie wyczuwalnych zanieczyszczeń w powietrzu. Inne funkcje to tryb uśpienia, możliwość ustawienia "ulubionego trybu", regulacja prędkości wiatru oraz włączenie zabezpieczenia przed dziećmi.

Xiaomi Air Purifier Pro

Ogromną zaletą oczyszczacza Xiaomi Air Purifier Pro jest możliwość zdalnego sterowania za pomocą smartfona lub tabletu, po zainstalowaniu aplikacji Mi Home. W ten sposób możemy zmieniać ustawienia nawet poza domem. W aplikacji pojawiają się wszystkie najważniejsze informacje na temat urządzenia oraz konieczności wymiany filtrów, których żywotność wynosi od 3 do 6 miesięcy.

  • Funkcja: oczyszczacz
  • Maksymalna powierzchnia działania: 60 m2
  • Wydajność: 500 m3/h
  • Filtry: Wstępny, węglowy, HEPA H13
  • Rozmiar: 73,5 x 26 x 26 cm
Xiaomi Air Purifier Pro