Xiaomi Mi 2s 10000mAh

Zalety:

  • dwie linie ładowania
  • możliwość ładowania dwóch urządzeń w tym samym czasie
  • obudowa z aluminium

Xiaomi Mi 2s to powerbank w solidnej, aluminiowej obudowie. Jakie funkcje oferuje?

Xiaomi Mi 2s to powerbank o pojemności 10000 mAh. Wykorzystano w nim baterię litowo-polimerową, cechującą się długą żywotnością. Posiada dwie linie ładowania - 12V 1.5A oraz 9V 2.0A, zapewniający maksymalnie 18W mocy, co znacznie skraca czas potrzebny na zasilnie podpiętych urządzeń. Inteligentny obwód sterowania umożliwia ładowanie dwóch w tym samym czasie. Wykorzystując wyjście z pojedynczym portem, powerbank 2S o mocy 10000mAh obsługuje ładowanie do 14,4 W mocy w celu szybszego przekazania prądu. W przypadku wykorzystania obu portów, każdy z nich może wyprowadzać napięcie 5 V 2.4A z całkowitą mocą 15 W.

Powerbank Xiaomi ma aluminiową obudowę, którą cechuje wysoka wytrzymałość i odporność na uderzenia. Dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można wybrać swoją ulubioną barwę. Ergonomiczny łuk 180° poprawia chwyt i bezpieczeństwo podczas trzymania w jednej dłoni. Proces anodowania aluminium sprawił, że powierzchnia jest bardziej miękka i odporna na pot, wodę i korozję. Całe urządzenie waży zaledwie 223 g!

Podsumowując: 2 wejścia USB, jedno microUSB, wygodna obsługa i wytrzymała obudowa, a do tego niska cena. Nie wypada nie polecić każdemu, kto szuka powerbanku!


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących