Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4 to bestsellerowa opaska z mnóstwem funkcji. Za niespełna 150 zł otrzymujemy dopracowany tracker aktywności z przekazywaniem powiadomień.

Xiaomi Mi Band 4 to jedna z najpopularniejszych smart opasek na rynku. Urządzenie wyposażono w kolorowy wyświetlacz AMOLED, który znacząco rozszerzył możliwości tego urządzenia.

Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4

Opaska posiada opcję przekazywania powiadomień z telefonu bezpośrednio na nadgarstek oraz posiada rozbudowaną aplikację treningową połączoną z wbudowanym pulsometrem.

Mi Band 4 stale monitoruje tętno użytkownika, przebytą ilość korków, prędkość oraz spalone kalorie. Wbudowany asystent podpowiada co zrobić, aby osiągnąć ustawione wcześniej cele.

Opaska od Xiaomi jest w pełni wodoodporna i pozwala na monitorowanie aktywności podczas pływania.

Producent nie zapomniał również o funkcji monitorowania jakości snu, która sprawdza ogólną jakość wypoczynku, częstotliwość oraz średnie tętno podczas snu.

Mi Band 4 łączy się ze smartfonem za pośrednictwem Bluetooth. Do działania niezbędna jest aplikacja Mi Fit z Google Play lub Apple App Store. Urządzenie pracuje na jednym ładowaniu nawet do 20 dni.