Xiaomi Mi Dash Cam 1S

Zalety:

  • Jasny obiektyw
  • Duży wyświetlacz
  • Wbudowane Wi-Fi kompatybilne z aplikacją na smartfony

Wady:

  • Brak wbudowanego modułu GPS

Xiaomi Mi Dash Cam 1S to udany następca dla niezwykle popularnego wideorejestratora Mi Dash Cam. Na pokładzie matryca o rozdzielczości Full HD, Wi-Fi oraz spory ekran o przekątnej 3 cali.

Xiaomi od początku istnienia słynie z rewelacyjnie dobrego stosunku jakości do ceny. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego wideorejestratora Mi Dash Cam 1S, który jest bezpośrednim następcą dla poprzedniego Mi Dash Cam.

Xiaomi Mi Dash Cam 1S

Xiaomi Mi Dash Cam 1S

Kamerka od Xiaomi posiada jasny obiektyw z przysłoną f/1.8 wyposażony w 6 sferycznych soczewek wykonanych ze szkła, które pozwalają na rejestrowanie sporej ilości szczegółów podczas jazdy po zmroku. Za odpowiednią jakość nagrań dba przetwornik Sony IMX307. Mi Dash Cam 1S nagrywa w rozdzielczości Full HD. Kąt widzenia to 140 stopni, a materiały zapisywane są w formacie MPEG-4.

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [15.10.2021]

Xiaomi wyposażyło kamerkę w akceleromierz oraz Wi-Fi. Mi Dash Cam 1S kompatybilna jest z aplikacją na smartfony, która pozwala na przeglądanie oraz pobieranie nagrań wideo. Możemy je również oglądać na wbudowanym wyświetlaczu o przekątnej 3 cali. Wszystkie dane zapisywane są na karcie pamięci w formacie microSD, którą musimy kupić we własnym zakresie.