Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Usprawniona wydajność i całkiem nowe rozwiązania - zobacz, czym charakteryzuje się model hulajnogi Mi Electric Scooter Pro 2 od Xiaomi.

Mi Electric Scooter Pro 2 to nowsza wersja modelu hulajnogi MiJia. Odświeżony model posiada usprawnioną konstrukcję oraz zupełnie nową jakość użytkowania. Aktualnie w atrakcyjniej cenie kupisz hulajnogę w sklepie RTV Euro AGD - KLIKNIJ I SPRAWDŹ NAJLEPSZĄ OKAZJĘ.

Urządzenie zostało wyposażone silnik o mocy 600 W oraz w wydajny akumulator o pojemności 12800 mAh, który pozwala na pokonanie dystansu do 45 km na jednym naładowaniu, z maksymalną prędkością do 25 km/h. Trzeba przyznać, że czas ładowania - ok. 9 godzin - jest dosyć długi, jednak warto wziąć pod uwagę, że model posiada system odzyskiwania energii kinetycznej (KERS), co oznacza, że podczas każdego hamowania oraz zjazdów ze wzniesień bez dodatkowego przyśpieszenia, energia kinetyczna przekształcana jest w użyteczną energię elektryczną. Poza tym, zastosowano hamulec regeneracyjny dla odzyskiwania energii.

Zobacz również:

  • Jaka hulajnoga elektryczna dla dzieci? Który model wybrać? Przeglądamy najciekawsze oferty
  • Kupujesz w RTV Euro AGD? Odbierz rabat za zakupy

Wygodę jazdy po różnego rodzaju powierzchniach zapewniają ulepszone 8,5" koła. Do tego, tylne koło wykorzystuje dużą perforowaną tarczę hamulcową o większej sile hamowania, podczas gdy przednie koło jest wyposażone w regeneracyjny układ nieblokujący koła E-ABS.

Nie zabrakło wielofunkcyjnej deski rozdzielczej, na której wyświetlanych jest 8 rodzajów danych w czasie rzeczywistym, m.in.: prędkość, tryb jazdy, moc czy status blokady. Wybór konkretnych opcji i sterowanie jest możliwe za pomocą jednego przycisku. Pozwala on na przykład na łatwe przełączanie trybów - do wyboru mamy tryb Pieszy (0-5 km/h), tryb Standard (0-20 km/h) oraz tryb Sport (0-25 km/h).

Model Mi Electric Scooter Pro 2 został również wyposażony w jasny reflektor 2 W oraz ulepszone światło tylne, które miga w momencie hamowania. Poza tym, dodane zostały reflektory przednie, boczne i tylne.

Mi Electric Scooter Pro 2 łączy się z aplikacją Mi Home. Za pomocą smartfona możemy zablokować, odblokować i monitorować dane jazdy (np. przebieg, prędkość, pozostały czas pracy akumulatora itp.) oraz dostosować ustawienia tempomatu. Poza tym, dzięki aplikacji możemy kontrolować pracę i zużycie akumulatora.

Korpus hulajnogi wykonany jest z lekkiego stopu aluminium, o dużej wytrzymałości i udźwigu do 100 kg. Jednoślad jest stosunkowo niewielki (wys. 118 cm) i waży ok. 14,2 kg. Szybki i prosty sposób składania umożliwia wygodne przenoszenie.

Hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2 jest dostępna w sklepie RTV Euro AGD za 2 699 zł - kliknij, aby przejść do szczegółów oferty.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: