Xiaomi Mi Pro 10000mAh

Zalety:

  • kompaktowe rozmiary
  • obudowa z aluminium
  • dwukierunkowy Quick Charge
  • inteligentne dostosowanie prądu wyjściowego

Wady:

  • tylko dwa wejścia

Xiaomi Mi Pro 10000mAh to kompaktowa ładowarka popularnego, chińskiego producenta. Jak sprawdza się w praktyce?

Xiaomi Mi Pro to powerbank, którego bateria litowo-polimerowa ma pojemność 10 000 mAh (powinno to wystarczyć na 3- lub 4-krotne, pełne naładowanie smartfona). Zaletą są kompaktowe rozmiary oraz wykonana z aluminium obudowa, cechująca się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Znajdują się w niej tylko dwa wejścia: USB oraz USB Typu-C. Trochę to mało w porównaniu z konkurencją. Będący na wyposażeniu kabel do ładowania microUSB posiada w zestawie przejściówkę do standardu USB typu C. Dzięki temu powerbank wspiera ładowanie najnowszych smartfonów, tabletów i notebooków wyposażonych w to symetryczne złącze. A jeśli chcesz naładować urządzenia z systemem iOS, po prostu podłączasz do Power Banku swój własny kabel Apple. Dwukierunkowy Quick Charge umożliwia skrócenie nawet o 25% czasu ładowania urządzeń. Może generować nawet 18W, inteligentnie dostosowuje prąd wyjściowy do standardu ładowanych urządzeń.

Dobra informacja dla użytkowników innych urządzeń chińskiego producenta - Xiaomi Mi Pro może naładować zestawy słuchawkowe oraz opaski fitness Xiaomi Mi. Wystarczy dwukrotnie nacisnąć przycisk, aby wejść w tryb 2h ładowania niską mocą. Powerbank wyposażony został w szereg zabezpieczeń, m.in. przeciwko wysokim temperaturom, przeładowaniem i zbyt wysokim prądem wyjściowym. A wszystko w bardzo przystępnej cenie.

Podsumowując: Xiaomi Mi Pro to solidny powerbank, który przyda się w wielu sytuacjach. Z czystym sumieniem możemy polecić go dosłownie każdemu.