Xiaomi SmartMi Evaporative Humidifier 2

Nowoczesny, ewaporacyjny nawilżacz powietrza, który pozwoli zadbać o odpowiedni poziom wilgotności w pomieszczeniach do 35 m2.

Xiaomi SmartMi Evaporative Humidifier 2 to wydajny nawilżacz powietrza, który jest dostępny w atrakcyjnej cenie w sklepie RTV Euro AGD za 599 zł - KLIKNIJ I KUP NAJTANIEJ.

Urządzenie sprawdzi się w pomieszczeniu do 35 m2. Deklarowana przez producenta wydajność wynosi 260 ml/h. Pojemnik na wodę ma aż 4 litry, dzięki czemu urządzenie może działać bez przerwy przez ok. 15 godzin. Możemy wybrać jedną z trzech prędkości pracy. Poza tym mamy do dyspozycji tryb automatyczny - w tym przypadku sprzęt dąży do utrzymania wilgotności na poziomie 50%.

Zobacz również:

  • Kiedyś słaba kopia, teraz świetny wybór. Oto dlaczego MIUI jest nakładką na Androida dla Ciebie
  • Jaki nawilżacz powietrza wybrać? Na co zwrócić szczególną uwagę?

Wbudowany wyświetlacz LED zapewnia wygodny dostęp do najważniejszych informacji takich jak na przykład pozostała ilość wody w zbiorniku, procentowy poziom nawilżenia lub aktualny tryb pracy. Poza tym, urządzeniem możemy sterować z poziomu aplikacji - pozwala ona włączać i wyłączać urządzenie, wybierać prędkość pracy nawilżacza oraz tryb automatyczny, ustawić timer, a także decydować o jasności kontrolek. Tam znajdziemy również informacje dotyczące poziomu wilgotności oraz temperatury w pomieszczeniu.

Jak zapewnia producent, urządzenie nie generuje mgły ani większych cząsteczek wody, dlatego powoduje osiadania wilgoci na znajdujących się w pobliżu meblach, urządzeniach i ścianach. Nawilżacz jest niezwykle energooszczędny - przy ciągłej pracy zużywa jedynie około 8 W mocy. Co ważne, jest także bardzo cichy - jego minimalny poziom głośności wynosi około 35 dB.

  • Rodzaj nawilżania: ewaporacyjne
  • Moc [W]: 8
  • Max powierzchnia pomieszczenia [m2]: 35
  • Sterowanie: elektroniczne
  • Poziom hałasu [dB]: 34,7
  • Sterowanie aplikacją: Tak
Xiaomi SmartMi Evaporative Humidifier 2
Xiaomi SmartMi Evaporative Humidifier 2
Xiaomi SmartMi Evaporative Humidifier 2