YI 4K+ Action

YI 4K+ Action to model dla najbardziej wymagających użytkowników. Jest to konstrukcja bezpośrednio rywalizująca z GoPro Hero 6.

YI 4K+ Action jeszcze w dniu premiery była pierwszą na rynku kamerą sportową oferującą zapis 4K z prędkością 60 kl./s. Wysoka moc obliczeniowa została uzyskana dzięki zastosowaniu nowoczesnego procesora Ambarella H2 wykonanego w 14 nm procesie technologicznym. Konkurencji udało się już wyrównać lub poprawić rezultaty uzyskiwane przez YI 4K+. Pomimo tego urządzenie pozostaje niezwykle łakomym kąskiem przez wzgląd na atrakcyjny stosunek ceny do oferowanych możliwości. Model zapewnia elektroniczną stabilizację, działającą w 4K do 30 kl./s. Nie zabrakło również funkcji streamowania materiału w czasie rzeczywistym.

Kamera sportowa Xiaomi może zapisywać obrazy w łatwo edytowalnym formacie RAW. Siedmiowarstwowy obiektyw z przysłoną F2.8 rejestruje obraz w zakresie 155 stopni. Urządzenie może być obsługiwane za pośrednictwem smartfona lub wbudowanego wyświetlacza o przekątnej 2,2 cala i rozdzielczości 640x360 px. Nagrywanie obrazu odbywa się z wykorzystaniem 12 megapikselowej matrycy SONY IMX377 1/2.3”.

Aktualne ceny w sklepach

Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących