Yahoo Mail

Solidna usługa poczty elektronicznej, która oferuje kilka kreatywnych dodatków, których nie znajdziesz u konkurencji.

  • Cena: darmowy (wersja bez reklam 34,99 dolarów rocznie)
  • 1 TB przestrzeni dyskowej
  • Skróty do obrazów, dokumentów oraz załączników
  • Zintegrowane GIF'y i Emoji
Yahoo Mail

Źródło: techadvsor

Yahoo Mail bardzo się zmienił na przestrzeni ostatnich lat. Obecnie usługa oferuje nowoczesny wygląd oraz kilka przydatnych funkcji.

Sam układ jest dosyć standardowy z panelem głównym umieszczonym z lewej strony podobnie do Gmaila, ale z prawej strony możesz ustawić okno podglądu, gdzie możesz wyświetlać odebrane wiadomości bez przechodzenia do nich. Dodatkowo podczas tworzenia wiadomości możesz w łatwy sposób wklejać do niej GIF'y, Emoji oraz obrazy.

Zobacz również:

  • Najlepsza darmowa poczta e-mail 2023 - najciekawsze propozycje

Ostatnimi czasy znacząco udoskonalono mechanizm wyszukiwania, dzięki czemu możesz szybko i skutecznie znaleźć interesującą Cię wiadomość za pomocą wyszukania słowa klucz. Możliwe jest także wyświetlenie historii całej korespondencji z daną osobą.

Do Yahoo Mail możesz dodać również inne usługi poczty elektroniczne, aby odbierać wszystkie wiadomości z jednego miejsca. Możesz także tworzyć adresy jednorazowego użytku, aby dbać o swoją prywatność.

W Yahoo Mail znajdziesz bardzo dużo reklam, które potrafią zajmować znaczą część ekranu. Takich rozwiązań nie ma np. w Gmailu. W ramach wynagrodzenia dostajesz aż 1 TB bezpłatnego miejsca do przechowywania danych.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: