Yoga Tablet 2 10 Windows

Lenovo Yoga Tablet 2 10 Windows ma identyczną obudowę jak jej odpowiednik z Androidem (Yoga Tablet 2 10), różnią się jedynie kolorem.

Oba są wyposażone w świetnej jakości ekrany, które mają ciepłą temperaturę barwową, szerokie kąty widzenia i wysoką rozdzielczość (1920 x 1200 pikseli).

Yoga Tablet 2 10 Windows

Yoga Tablet 2 wyróżnia się nietypowym kształtem obudowy z walcowatym zgrubieniem i zintegrowaną podstawką. Dzięki niej tablet można wygodnie trzymać w jednej dłoni, a po odchyleniu podstawki postawić na blacie biurka. W obudowie zamontowano małe gniazdo USB 2.0 i mini HDMI. Tablet można podłączyć do telewizora czy monitora (do tego jest potrzebny odpowiedni, dodatkowo płatny, kabel HDMI). Tablet ma też wbudowany moduł Bluetooth.

Zobacz również:

  • Najlepsze tanie laptopy w 2023 roku - który komputer wybrać?
Yoga Tablet 2 10 Windows

Odchylenie podstawki odsłania gniazda czytnika kart pamięci microSD, i kart SIM (Yoga 2 ma wbudowany modem LTE). Tuż pod ekranem umieszczono przycisk Windows, przyciski do regulacji głośności zamontowane są na krawędzi ekranu. 10-calowa matryca ma bardzo szerokie kąty widzenia i charakteryzuje się dużą jasnością (obraz jest doskonale widoczny nawet w pełnym słońcu).

Czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3745 ze zintegrowanym układem graficznym w teście 3DMark Unlimited uzyskał wynik 15691 pkt. To o 3000 pkt więcej niż 8-calowe tablety z Windows 8.1. Spora w tym zasługa 2-gigabajtowej pamięci operacyjnej. Tablet wyposażony jest też w pojemny dysk flash (32 GB), a partycja systemowa ma rozmiar 23,3 GB.

Yoga Tablet 2 10 Windows

W obudowie tabletu zmieściła się duża bateria o pojemności 9600 mAh. Dzięki niej Lenovo Yoga 2 okazał się bezkonkurencyjny w teście czasu pracy na baterii, odtwarzając film w pętli przez 678 minut. Do tabletu dołączana jest też klawiatura, ale nie jest przypinana do obudowy (komunikuje się z tabletem za pomocą interfejsu Bluetooth). Lenovo Yoga Tablet 2 10 nie współpracował z zewnętrznym dyskiem SSD (interfejs USB 3.0), który był podłączony do tabletu za pomocą kabla OTG. Z pamięciami USB, klawiaturą i myszą działał bez problemów.

Yoga Tablet 2 10 Windows

Więcej danych o tabletach Yoga na stronie producenta.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: