Yuneec E-GO 2

Yuneec E-GO 2 to świetnie wykonana deskorolka elektryczna wyróżniająca się ciekawym designem, niewielką wagą oraz pojemnym akumulatorem.

Yuneec E-GO 2 to ulepszona wersja deskorolki Yuneec E-GO. Producent wyeliminował wszystkie wady i dodatkowo ulepszył konstrukcję deskorolki.

Yuneec E-GO 2 w kolorze Cool Mint

Yuneec E-GO 2 w kolorze Cool Mint

Deskorolka elektryczna od Yuneec'a wyróżnia się rewelacyjną jakością wykonania, która gwarantuje bezproblemowe użytkowanie. Dodatkowo E-GO 2 wyróżnia się spośród innych deskorolek charakterystycznym wyglądem oraz kontrastowym wykończeniem.

Bazę wykonano z drewna kompozytowego, dzięki czemu jest wytrzymała i stabilna, a na dodatek lekka. Cała konstrukcja łącznie z akumulatorem i silnikiem waży zaledwie 6,3 kg.

Yuneec E-GO 2 posiada mocny silnik elektryczny, który pozwala na rozwinięcie prędkości maksymalnej na poziomie 20 km/h - to więcej, niż w przypadku niektórych hulajnóg elektrycznych. Nie mniej istotny jest zasięg. Deskorolka elektryczna Yunnec E-GO 2 pozwala nawet na 4 godziny jazdy, podczas której możemy pokonać do 30 km.

Sterowanie odbywa się za pomocą bezprzewodowego pilota korzystającego z połączenia Bluetooth. Użytkownik może skorzystać z jednego z czterech trybów pracy - podstawowego, dynamicznego, sport oraz Eco. Fani nowych technologii mogą kontrolować Yuneec E-GO 2 za pośrednictwem swojego smartfona z aplikacją I-GO Yuneec, która dostępna jest na Androida oraz iOS.

Udźwig maksymalny deskorolki elektrycznej Yuneec E-GO 2 to 100 kg. Czas ładowania od 0 do 100% z wykorzystaniem dołączonego zasilacza trwa około 5 godzin.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: