ZOEE S1

ZOEE S1 to budżetowy głośnik Bluetooth, który potrafi miło zaskoczyć. Dlaczego?

W skrócie:

ZOEE S1 to dobre rozwiązanie, jeśli nie masz dużego budżetu, a chcesz mieć wygodny głośnik Bluetooth.

Zalety:

  • Dobra jakość dźwięku
  • Czytnik kart pamięci
  • Radio
  • Cena

Wady:

  • Sygnał rwie się przy dalszych odległościach

ZOEE S1 - a właściwie ZOEE S1 Outdoor Portable Stereo Speaker - to głośnik Bluetooth - przeznaczony do stosowania na otwartej przestrzeni. Został wyposażony w moduł Bluetooth 4.2, co pozwala mu odbierać sygnał z odległości do 10 metrów. Jednak jest pewien minus - przy dalszych odległościach (od 7 m) sygnał potrafi się rwać, a przy maksymalnej odległości nawet zanikać. Dlatego praktycznie polecamy stosować do 5-6 metrów. Czysty dźwięk ma być generowany przez zastosowanie odpowiednich technik - w tym Enhanced Bass. I sprawdza się dobrze, jednak przy maksymalnej głośności pojawiają pewne zakłócenia tonów. Na szczęście rzadko kiedy słuchamy przy takim natężeniu dźwięku, więc nie będzie wiele okazji do narzekania na ten aspekt. Oczywiście przy takiej cenie nie ma się co spodziewać cudów, jednak jakość dźwięku należy policzyć na duży plus.

ZOEE S1 zwraca uwagę nowoczesnym, wpadającym w oko designem. Ponieważ dostępne są cztery wersje kolorystyczne, można dobrać taką, jaka najbardziej się nam spodoba. Niezależnie od koloru, na tyle obudowy zamieszczono wejście jack 3,5 mm, porty USB oraz microUSB, a także czytnik kart pamięci, dzięki czemu można słuchać utworów bezpośrednio z tego nośnika. Model ten ma także wbudowane radio FM. Na górze obudowy znajduje się pięć przycisków - można dzięki nim zmieniać utwory, a także ustawiać tryb pracy głośnika. Jeden służy do odbierania przychodzących rozmów telefonicznych.

Zobacz również:

  • Biedronka nie zwalnia tempa. Tym razem oferuje nam hicior za niecałe 200 zł [24.11.2022]
  • Tani głośnik Bluetooth? Koniecznie sprawdź te promocje Black Friday

ZOEE S1 ma akumulator 1800 mAh, co umożliwia mu od 4 do 6 godzin intensywnej pracy. Dzięki temu spokojnie można zaprać go na imprezę, do biura, ogrodu, na działkę, używać w salonie, kuchni czy biurze.