ZTE MC801A 5G

ZTE MC801A 5G to stacjonarny router 5G z modemem, który kosztuje poniżej 2000 zł. Na pokładzie znajdziemy markowe podzespoły, które zapewniają wysoką wydajność oraz niezawodność.

ZTE MC801A 5G jest klasycznym routerem stacjonarnym wyposażonym w zintegrowany modem 5G. Urządzenie posiada chip Qualcomm Snapdragon X55 pozwalający korzystać z sieci 5G z maksymalną przepustowością do 3600 Mb/s. Przyszłościowe podzespoły pozwolą w przyszłości skorzystać z nowych pasm sieci 5G SA.

ZTE MC801A 5G

ZTE MC801A 5G

Na pokładzie znajdziemy również szybki router Wi-Fi 6, który pozwoli cieszyć się możliwościami 5G na wielu urządzeniach końcowych w tym samym czasie. Przepustowość lokalnej sieci bezprzewodowej wynosi nawet 1800 Mb/s.

Zobacz również:

  • Znaleźliśmy ZTE Axon 40 Ultra w przedsprzedaży. Ekran bez żadnych zakłóceń

Router wyposażono w spore otwory wentylacyjne oraz specjalnie zaprojektowany system chłodzenia pasywnego. Dzięki niemu urządzenie pracuje bezgłośnie, a na dodatek nie wydziela dużych ilości ciepła.

Proces konfiguracji jest bardzo szybki i intuicyjny, a na dodatek nie wymaga specjalnych aplikacji. Urządzenie posiada dwa złącza LAN w standardzie Gigabit Ethernet oraz gniazdo telefoniczne.