Zadarma CRM - ZCRM

System CRM oferowany przez Zadarma to szereg rozwiązań dostępnych całkowicie za darmo. Na które warto zwrócić uwagę?

System ZCRM wystartował kilka miesięcy temu, ale już się cieszy dużym powodzeniem wśród użytkowników telefonii Zadarma, która na rynku VoIP działa od 13 lat. Ten wielofunkcyjny system zarządzania relacjami z klientem jest odpowiedni zarówno dla małych, jak i dużych firm. Ma za zadanie wydajnie pomóc poprzez zautomatyzowanie wszystkich głównych procesów sprzedaży. Jest w pełni zintegrowany z telefonią VoIP i centralą PBX Zadarma, co umożliwia znaczną poprawę procesów sprzedaży oraz lepsze interakcje z klientami, w tym podniesienie jakości obsługi klienta. Oparte na chmurze rozwiązanie ZCRM pomoże rejestrować historię relacji z potencjalnymi klientami i partnerami, planować i zarządzać listą zadań na dzień-miesiąc-rok z góry, monitorować wyniki sprzedaży i pracę menedżerów, tworzyć raporty dla analizy działalności firmy. Wygodne rozwiązania to możliwość tworzenia i zarządzania zespołami pracowników, a także tworzenie bazy klientów wraz z możliwością podziału na grupy na podstawie dowolnie wybranych kryteriów.

System CRM Zadarma jest w pełni zintegrowany z telefonią VoIP w chmurze i centralą PBX, wystarczy tylko się zarejestrować. Wirtualna centrala telefoniczna Zadarma obejmuje numery wewnętrzne dla każdego z pracowników, IVR (powitanie), nagrywanie rozmów, przechwytywanie rozmów w chmurze lub wysyłka mailowo, pełne statystyki rozmów, poczta głosową po godzinach pracy, itd. Podsumowując: możliwości telefonii VoIP odpowiadają potrzebom nowoczesnego biznesu. Oprócz wymienionych możliwości, atutem tego rozwiązania jest również cena. Większość swoich usług i funkcji Zadarma oferuje za darmo, nie ma dodatkowych ukrytych abonamentów lub kosztów - usługa rozbudowanej wirtualnej centrali telefonicznej i systemu CRM jest całkowicie bezpłatna dla wszystkich użytkowników systemu. Koszty to tylko utrzymanie zakupionych numerów (oferowane są numery z ponad 90 krajów świata) oraz połączenia wychodzące do klientów zgodnie z cennikiem.

Podsumowując: Zadarma CRM to jedno z najlepszych w chwili obecnie rozwiązań do zarządzania relacji z klientami na rynku i zdecydowanie godne uwagi!

Przejdź na stronę Zadarma, aby aktywować darmowy system ZCRM