iFirma.pl

Zalety:

  • Intuicyjna obsługa
  • Rozbudowane narzędzie do obsługi dokumentów firmowych
  • Dedykowana aplikacja mobilna
  • Możliwość skorzystania z biura rachunkowego

Wady:

  • Brak widocznych wad

Jedna z najpopularniejszych usług oferujących księgowość internetową. Przede wszystkim pozwala na monitorowanie rozliczeń. Oprogramowanie zapewnia integrację z najpopularniejszymi rozwiązaniami e-commerce, posiada bardzo wygodny kalendarz przedsiębiorcy, który przypomina o płatnościach podatkowych. Z kolei baza danych - CRM - pomaga w zarządzaniu danymi związanymi z firmą.

Aplikacja to tak naprawdę rozbudowana platforma księgowa, która pozwala przedsiębiorcom na samodzielne tworzenie deklaracji JPK oraz prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów, bądź ewidencji ryczałtu. Oczywiście iFirma.pl umożliwia nam na wysyłanie deklaracji do urzędów bez konieczności wychodzenia z domu co jest znacznym ułatwieniem, szczególnie teraz w dobie panującej pandemii. W przypadku wątpliwości, co do poprawności księgowania danego dokumentu możemy skontaktować się telefonicznie, mailowo bądź za pomocą czatu z pracownikiem iFirma, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje.

Aplikacja oferuje monitoring rozliczeń, który w prosty sposób pokazuje w jakiej kondycji jest nasze przedsiębiorstwo. To znaczne ułatwienie planowania inwestycji, czy kontrolę kosztów, jakie generuje firma. Jeśli jednak chcielibyśmy mieć pewność, że dokumenty są rzeczywiście poprawnie księgowane możemy wybrać biuro rachunkowe. Dodajemy faktury zakupowe i sprzedażowe, a przydzielona nam księgowa przejmuje wszystkie obowiązki związane z prowadzeniem dokumentacji. Co miesiąc deklaracja zostaje wysłana w naszym imieniu, a nam pozostaje tylko opłacenie podatków.

Aplikacja iFirma.pl działa w trybie online, za pośrednictwem przeglądarki internetowej, aczkolwiek przedsiębiorstwo oferuje również możliwość pobrania aplikacji mobilnej na nasze smartfony i tablety. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy dostęp do dokumentów firmowych przez całą dobę.