iRobot Roomba i3

Inteligentna nawigacja liniowa pozwoli na wysprzątanie każdego zakamarka mieszkania. Producent przewidział również personalizowane sugestie sprzątania, które zapewnią najlepsze efekty pracy.

iRobot Roomba i3 to zaawansowany robot sprzątający z 3-stopniowym systemem sprzątania. Aktualnie odkurzacz jest dostępny w atrakcyjnej ofercie w sklepie Neonet - KLIKNIJ I KUP W NAJNIŻSZEJ CENIE.

Urządzenie posiada szereg ciekawych funkcji, które ułatwiają sprzątanie zarówno powierzchni twardych, jak i miękkich dywanów. Za skuteczne sprzątanie odpowiada mocna siła ssąca, szczotki boczne przeznaczone do czyszczenia narożników i krawędzi oraz 2 gumowe szczotki główne. Robot porusza się w logiczny i przemyślany sposób dzięki inteligentnej nawigacji oraz specjalnym czujnikom. Dodatkowo, urządzenie zostało wyposażone w technologię Dirt Detect- robot wykrywa najbardziej zabrudzone obszary i koncentruje na nich swoją pracę.

Zobacz również:

Odkurzaczem możemy sterować za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej iRobot lub za pomocą asystentów głosowych Google Home i Amazon Alexa. Poza tym, robot wykorzystuje technologię Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba oraz robota mopującego Braava jet m6.

Specyfikacja techniczna:

  • Czas pracy/Czas ładowania: 75 min. / 180 min.
  • Programator pracy/Wirtualna ściana: tak / tak
  • Ładowanie i wznawianie sprzątania: tak
  • Automatyczny powrót do bazy i ładowanie: tak
  • Czujniki: antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny, optyczny kierunku ruchu, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu
  • Poziom hałasu: 70 dB

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: