inFakt

Zalety:

  • Rozbudowane biuro księgowe on-line
  • Wsparcie dla JDG i spółek
  • Pomoc w założeniu działalności
  • Aplikacja mobilna do wystawiania faktur

Wady:

  • Brak widocznych wad

Jest to nie tylko program do faktur, ale także zaawansowana księgowość dla małych firm i spółek. Przedsiębiorstwo pozwala na sporządzanie dokumentacji, oraz pomaga w założeniu nowej działalności.

Pierwszą z dostępnych opcji oprogramowania jest możliwość wystawiania faktur. Wystarczy się zarejestrować, podać niezbędne dane i po chwili możemy dodać swój pierwszy dokument sprzedażowy (faktury sprzedażowe, proformy, marże). Oprogramowanie umożliwia dodanie każdego rachunku, również w zagranicznych walutach. Faktury możemy wystawiać zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej. System wyposażony jest również w monitoring finansów.

Jeśli zależy nam nie tylko na wystawianiu dokumentów, ale również na zarządzaniu kosztami, możemy wybrać księgowość online. W prosty sposób dodajemy faktury zakupowe, a po zakończonym miesiącu generujemy deklaracje do urzędów. Co ważne, inFakt oferuje również potwierdzenie dotarcia dokumentów dzięki Urzędowemu Potwierdzeniu Odbioru.

Najbardziej zaawansowaną opcją jest biuro rachunkowe online, dzięki któremu nie musimy dostarczać dokumentów do księgowości w tradycyjny sposób. Kontakt z osobami zajmującymi się zarządzaniem naszymi fakturami odbywa się drogą mailową lub telefoniczną. Warto zauważyć, że możemy wybrać księgowego z naszych okolic, dzięki czemu w razie potrzeby będziemy mogli spotkać się na żywo i przedyskutować ważne sprawy związane z działalnością.

W formie ciekawostki, można również dodać pomoc w zapewnieniu płynności finansowej. Jeśli przedsiębiorstwo będzie miało problem ze spłatą zobowiązań, inFakt pomoże pozyskać środki, które trafią na konto firmy.